Witam
Ostatnio zainteresowalem sie dwubojem i zaczalem wykonywac rwania, podrzuty sztangi w domowym zaciszu.Przez ostatnie 2 tyg juz calkiem niezle opanowalem technike i sprawdzilem maksy dla 1 powt. w wyzej wymienionych cwiczeniach.Mam kilka pytan dot. treningu a mianowicie:
1.jaki procent ciezaru maksymalnego stosowac w seriach po 1 powt
2.ile serii
3.ile minut odpoczynku miedzy seriami
wczesniej trenowalem jeszcze 5x5 Billa Starra przez okres 2 mies
Z góry dzieki za odpowiedz
Ostatnio zainteresowalem sie dwubojem i zaczalem wykonywac rwania, podrzuty sztangi w domowym zaciszu.Przez ostatnie 2 tyg juz calkiem niezle opanowalem technike i sprawdzilem maksy dla 1 powt. w wyzej wymienionych cwiczeniach.Mam kilka pytan dot. treningu a mianowicie:
1.jaki procent ciezaru maksymalnego stosowac w seriach po 1 powt
2.ile serii
3.ile minut odpoczynku miedzy seriami
wczesniej trenowalem jeszcze 5x5 Billa Starra przez okres 2 mies
Z góry dzieki za odpowiedz
Krzysztof Piekarz