prosze o wasze rady i nie watpie w to ze beda dobre. chce zgubic kilka kilogramow, nie stracic przy tym sily i uwygatnic miesnie szczegolnie brzycha
Płeć: Kobieta
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 172
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: -
Obwód talii: 80pare
Obwód uda: grube
Obwód łydki: grube
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mam pojecia
Aktywność w ciągu dnia: codzienne treningi i studna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: trenuje wioslarstwo, mam treningi codziennie, przewaznie rano
Odżywianie: teraz staram sie ograniczac jedzenie ale przewaznie jem wszystko ii lubie wszystko
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: jestem uczylona tylko na kwas asecylosalicynowy czyli na aspiryne
Stan zdrowia: jestem zdrowa jak ryba!
Preferowane formy aktywności fizycznej: trenuje 6 razy w tygodniu. codziennie treningi sa ciezkie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: bralam juz: L-carnityna, thyrotherm, termo spped, cla,bio-cla, zielona herbata. a teraz probuje efedryne
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: zadnej konkretnej
Płeć: Kobieta
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 172
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: -
Obwód talii: 80pare
Obwód uda: grube
Obwód łydki: grube
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mam pojecia
Aktywność w ciągu dnia: codzienne treningi i studna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: trenuje wioslarstwo, mam treningi codziennie, przewaznie rano
Odżywianie: teraz staram sie ograniczac jedzenie ale przewaznie jem wszystko ii lubie wszystko
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: jestem uczylona tylko na kwas asecylosalicynowy czyli na aspiryne
Stan zdrowia: jestem zdrowa jak ryba!
Preferowane formy aktywności fizycznej: trenuje 6 razy w tygodniu. codziennie treningi sa ciezkie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: bralam juz: L-carnityna, thyrotherm, termo spped, cla,bio-cla, zielona herbata. a teraz probuje efedryne
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: zadnej konkretnej
Krzysztof Piekarz
')
.

