SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BCAA+Kreatyna+aminokwasy+L-glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
Do wakacji mam cel. Zrobić rzeźbę. Do dyspozycji ławka skośna, hantle, obciążenie 30 kg, sztanga. Ewentualnie w weekend siłownia.

Chcę zrobić taki mix; BCAA+Kreatyna+aminokwasy+L-glutamina.
Co o tym sądzicie? Bardzo prosze o porady.
Pozdrawiam

Edit;

Najważnejsze dane;
Wzrost; 191
Waga; 96 ( do zredukowania tłuszcz na klacie i bebechu)
Bic ; 38

Zmieniony przez - totentyp w dniu 2007-12-02 21:08:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53505
przede wszystkim zapisz sie na silownie w domu takim sprzetem malo zdzialasz i najpierw uluz sobie diete potem suplementy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Jak z dieta?

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
Jem oczywiście takie rzeczy jak sałaty, warzywa, czarne pieczywo bądź razowe. Ryże, kasze i te sprawy. Ogólnie podstawa.


Najbardziej mi zależy na rzeźbie klatki, brzucha no i rączek. Myślę że mając ławkę w domu jest to osiągalne....

Zmieniony przez - totentyp w dniu 2007-12-02 21:16:50
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Masz Diete Redukcyjną ?

Musisz Zacząć Stosować Aeroby + Dieta + Siłownia ale takim Sprzetem to mało zdziałaś


Jak bedziesz mieć Dietke Redukcyjna to mozesz Dodoać

8-10 gram L-Glutaminy Rano
1gram na kg masy ciała BCAA przed Treningiem
10 gram L-Glutaminy po Treningu + BCAA

No i nie spalisz Tłuszczu tylko w tych miejsach

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-03 01:14:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
To znaczy mam 3 kilo nadwagi gdzieś, więc redukcja nie jest moim celem najbardziej, tylko sama rzeźba. Dietę mam. Do tego biegam i tym podobne sprawy.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
A redukcja i rzeźba to coś innego ?

Robisz Mase Mięśniowa i zawsze wapda troche tłuszczyku chba ze jestes ektomorfikiem to wetdy tlusczem sie nie zlaewasz.
A poxniej robisz Wycinke, Rzeżbe Redukcje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
Czyli opłaca mi sięrobić ten mix? Znajomymi mi podpowiada że kreatyna jest u mnie trochę bez sensu, bo dopiero zaczynam z suplami. A BCAA podobno daje dobre efekty.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
odpuść sobie te suple

robisz teraz redukcję z zachowaniem masy,że bcaa chcesz łykać?

z tym stażem to podstawa, czyli witaminy, minerały, omega-3, ew. białko/gainer jako uzupełnienie diety.

pozdro

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-12-03 18:23:22

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
zadnem miks sie nie opłaca jak nie bedziesz miał odpowiedniej diety
jesli chcesz miec dobra sylwetke(rzeźbe) to musisz wyciac fat(tłuszcz) wtedy miesien bedzie ładnie widoczny, atrening powinien być nastawiony na pokreślenie mieśnia(czyli zupełnie inny od treningu masowego-zajrzyj do podwieszonych w treningu)
fat nie schodzi tylko z wybranych miejsc, a z całego ciała -zazwyczaj najoporniej z tych miejsc na ktorych nam zalezy ech

kreatyna przy wycince tez jest ok wiec spoko
ale poczytaj co to bcaa itp. bo niekt nie bedzie wszystkiego tłumaczył
podkreślam jeszcze raz ze jesli zaczynasz przygode z siłownia to nie jest nic potrzebne oprocz odzywek do uzupełnienia braków w diecie jesli takie są
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
King_Odin chyba można tak powiedzieć.
Zrzucić fat uwidocznić mięśnie...

Oczywiście mam dietę...wcześniej o tym pisałem.


Rozdzeliłbym sogi ale nie mam abona...dzięki za porady.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xp - wątpliwości

Następny temat

nitrobolon 2

Shoty
Polecane artykuły