mam 15 lat 190 cm i 57 gk
jem co sie da i w bardzo duzych ilosciach i nie moge nabrac masy
nie sie zdecydowalem zeby zaczac brac jakas odzywke na mase i wszyscy mi doradzaja kreatyne albobialko serwetkowe
ale nie wiem z jakiej firmy i w jakich ilosciach to uzywac moze mi doradzicie co mam zrobic
jem co sie da i w bardzo duzych ilosciach i nie moge nabrac masy
nie sie zdecydowalem zeby zaczac brac jakas odzywke na mase i wszyscy mi doradzaja kreatyne albobialko serwetkowe
ale nie wiem z jakiej firmy i w jakich ilosciach to uzywac moze mi doradzicie co mam zrobic
Krzysztof Piekarz
