ja zawsze full body workout rozpoczynałem od grup pracujących przy poprzednich ćwiczeniach tj klatka+barki+tric, później przechodziłem do nogi+plecy+biceps.
Tak mi zawsze było lepiej
Pod priorytety ustawiałem.
ale każdy robi to co lubi
pzdr
Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-04 23:07:19
Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-26 15:35:02
Tak mi zawsze było lepiej
Pod priorytety ustawiałem.
ale każdy robi to co lubi
pzdr
Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-04 23:07:19
Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-26 15:35:02
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
wychowalem sie na splicie