SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PODZIAŁ TRENINGÓW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
ja zawsze full body workout rozpoczynałem od grup pracujących przy poprzednich ćwiczeniach tj klatka+barki+tric, później przechodziłem do nogi+plecy+biceps.

Tak mi zawsze było lepiej
Pod priorytety ustawiałem.
ale każdy robi to co lubi

pzdr

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-04 23:07:19

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-26 15:35:02

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-07-18 09:53:03

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2907
PUSH/PULL - prościej trening z podziałem na ćwiczenia tj. Wyciskanie i podciąganie. Całe założenia treningu to podzielenie ciała na 2 grupy. Push-wyciskanie, Pull-podnoszenie

Ćwiczeniami PUSH sa :
-wyciskanie sztangi leżąc
- wyciskanie na barki
- francuskie
- prostowanie/przysiady
- Wspięcia
itd.

PULL-
-wiosłowania
- podciągania
- martwy, kołyska itd.
- uginanie leżąc
- szrugsy
- uginanie ramion ze sztanga/sztangielką
itd.


DZielimy TRENING na 2 partie - PUSH i PULL
Załóżmy ze PUSH bedzie A a PULL B
Trenować możemy w rozkładzie A-B-W-W-A-B-W lub A-B-W-A-B-W-W lub A-W-B-W-A-B-W

UWAGA: Ćwiczenia dobierać tak aby nie przeszkadzały w regeneracji mięśni. Nie wybierać ćwiczen, które biorą udział także w następny dzien.
Nie musze chyba przypominać o tym, że każda partia jest trenowana 2x w tygodniu więc intensywność treningu zmniejsza się automatycznie.

Ćwiczenia polecam wielostawowe, izolowane jedynie podczas grupy priorytetowej.

Taka metoda jest świetnym odmiennym treningiem od tradycyjnego splitu.

ten mi sie spodobal ale mial bym pytanie odnosniee przerw ile ruchow w seri i czy stosowac progresje czy nie

EjaY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1088
ja caly czas robie split i wrescie zacza bym cos nowego ale sie boje)) ze bedzie to czas stracony wychowalem sie na splicie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
mam pytanie jesli ustaliłem po ile serii mam robic i powtórzen to np na klatke mam 3 serie czy li robie klatke i przechodze do nastepnego cwiczeni i tak dalej?? z góry dzieki za sprotowanei
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak.

tylko czy w zwiazku z tym musiales odświeżać ten post...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach....

electro
Polecane artykuły