SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na mase wg. "rusz swoje..." a przedramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Witam, ćwicze wg. treningu:

PONIEDZIAŁEK:
1) Rozgrzewkowe - Wyprosty tułowia z opadu (lub "babka") - 2x12-15
2) Wiosłowanie sztangą lub pół sztangą w opadzie (nachwyt, nieco szerzej niż barki) 12,10,8,6
3) ściąganie dolnego wyciągu do brzucha podchwytem (nieco węziej niż barki) - 12,10,8
4) Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 3 s - 8-10
5) ściaganie prostego drążka podchwytem na szerokości barków 3 s - 8-10
6) Swobodne zwisy na drążku - 3 s - 30 - 40 sekund

ŚRODA:
1) Odwrotne rozpiętki z uchwytami linek wyciągu 4 s - 8-10
[http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=2&POD=320] 
2) Wznosy sztangielek bokiem stojąc poniżej poziomu barków + wysokie wznosy sztangielek nad głowe (tzw. pajacyki) 3 s - 8-10
3) Wyciskanie sztangi z klatki (ew. sztangielek) 12>10>8>8
4) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2 s -10-12 powt.

Wyciskanie francuskie sztangi siedzac 10,8,6
Sciaganie liny wyciagu nachwytem (krotki prosty uchwyt) 12,10,10

PIĄTEK
1) Wyciskanie sztangi na ławce skośnej PROG 12>10>8>6
2) Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej PROG 12>10>8>8
3) Buterfly 3 s. - 8-10 powt.
4) Krzyżowanie linek wyciągu dolnego leżąc na ławce skośnej 3s. -10-12 powt.

Sztangielki stojąc 3 razy 12-15 (minimalnie 12 max 15 tak dobrany ciężar by wykonać akurat tyle powtórzeń)
Sztanga na modlitewniku jako drugie ćwiczenie, też 3 x 12-15.
Wyciąg na jezusa 3x 12-15


Moje pytania:
1. Do którego treningu najlepiej dołożyć przedramiona:
superseria 3x max kolejno
ugnanie nadgarstków za sztanga podchwytem
nachwytem
sztangielki w uchwycie młotkowym

2. Wyciskanie sztangi z klatki (ćwiczenie do treningu barków) - jakiej szerokosci ma byc uchwyt?

Jest kasa - jest masa :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Więc gdzie byście to poanowie wsadzili? Może po barkach i tricepsie? Bo w czasie pleców dosyć dobrze one pracują i w czsie bicepsu chyba tez nieźle ;>?

Jest kasa - jest masa :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
POMOCY!

Jest kasa - jest masa :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 516
Przedramiona możesz wsadzić nawet na każdy trening ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja przedramie daje po kazdym treningu czyli 3x w tygodniu i rosnie mi pięknie daj tylko w siadzie nachwyt podchwytpo 3x a sztangielke młotkowym daj do treningu bicka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rowere magnetyczny pytanie

Następny temat

Trening dla początkujących

electro
Polecane artykuły