SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: FA - Six Star Muscle Fuel by saib__ podsumowanie str. 29/30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20851
Saib 20 minut w zupelnosci wystarczy...Ten spalacz naprawde trzepie bardzo konkretnie..Cena nie jest niska, a na sklepach braki...To o czyms swiadczy

Saib tylko nie probuj rozgryzac czasem otoczki, bo plyn wypali Ci gardlo!

Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:39:47

Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:40:50

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18265
Nie mam w zwyczaju delektować się otoczką.

/saib

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
Penthaus, przyznaj sie, jakich kwasow uzyliscie aby spalac (w doslownym tego slowa znaczeniu ) tluszcz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Siemano.
Jestem od 6:00 na nogach i po mału padam na pysk,
także łykam proteiny + tabletki dla pakerów i idę w kimono.
Jutro wrzucę wypis itd. bo teraz jakoś... nie bardzo mi się chce.
Pozwólcie, że się poregeneruję.

Dobranoc!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
słusznie saib , regeneracja to podstawa :D:D:D / moze wrzucisz jakas fotke co by zobaczyc czy sa jakies efekty ?? <moze brzucho ??;p>

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
saib jak ty robisz te wspiecia ze sztangą? bo cos mi sie nie chce wierzyc ze są to pełnozakresowe wspiecia ze szangą na barkach (130kg jak piszesz) i to w liczbie 40-50. W czasie robienia serii o ile sa to wspięcia stojąc nie rzuca nie na boki pod tym cieżarem (znaczy nie lecisz do przodu / tyłu).Opisz jak je wykonujesz? moze robisz je siedząc ze sztangą na udach? pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i jaki rozstawa stosujesz przy podciaganiu do czola podchwytem?
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Fotki dam dopiero przy podsumowaniu.
Wspięcia robię pełnozakresowe ze sztangą na barkach - stojąc, nie siedząc.
Podciąganie - ręka przy ręce, czyli maksymalnie wąsko.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-06-24 11:33:16

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
no coz , szkoda , fajnie bylo by wiedziec na bierzaco ale twoj test , twoje decyzje ;] , licze ze podsumowanie zmiazdzy ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie chce mi się po prostu tracić czasu i energii na robienie sesji w trakcie testu.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o datę ważności Kreatyny i Dextro Juice.

Następny temat

Gainer & Białko

electro
Polecane artykuły