SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer & Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1307
Mam pytanie: zakupiłem Gainera 14 smak truskawkowy i białko: Protein 80
Mógłby mi ktoś napisać rozpiske jak mam to brać żeby było najlepiej?? Bardzo bym prosił..
Moje dane: wiek-16 lat, Staż treningowy 8 miesięcy, waga- 58 kg., jest to pierwszy cykl.. z góry THX!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1451
to jest bialko i gainer ... to nie powinien byc cykl tylko raczej uzupelnienie diety ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
Białko z odzywek mozesz pic do 1/2 dziennego zapotrzebowania. Czyli przy 58kg i diecie 2g/kg liczysz sobie ile tego wyjdzie. Pamietaj, ze gainer tez ma w sobie bialko. Ja pije gainera 2x dziennie pomiedzy posilkami po 50gr(~20g bialka lacznie) + 50gr bialka przed snem. Reszte białka mam z aminokwasow i oczywiscie dieta. Ale spokojnie mozesz pic 2x gainer + 1x bialko przed snem i o ile masz diete i dobry trening to szybko urosniesz, nawet 1,5kg na tydzien na poczatku.

Zmieniony przez - fr3di w dniu 2007-05-29 11:05:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9525
jak bym ważył 58 kilo to by mi stykneły 2 twarogi chude albo 2 dobre cyce na caly dzien...

pomyśl o jedzeniu może jednak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: FA - Six Star Muscle Fuel by saib__ podsumowanie str. 29/30

Następny temat

Jak dawkować kreatyne?

WPC zestaw