SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: FA - Six Star Muscle Fuel by saib__ podsumowanie str. 29/30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Siemanko.
Wieczorem dłuższy post z weekendowymi relacjami + parę fotek i odpowiedzi na posty!

Zdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Siema.
Krótko i zwięźle opiszę sobotę i niedzielę.

SOBOTA

Całkowity chillout, ale dietka trzymana jak należy. Wczorajszy trzeci posiłek trochę odbiegł od "normy":




Pozwoliłem sobie na młode pyszne ziemniaki. Do nich tradycyjnie pierś z kurczaka oraz gotowany kalafior.


Na wieczór planowałem aeroby... ale przyszła burza i tyle wyszło z moich planów. Jednak nie ma tego złego...



NIEDZIELA

Ostatni dzień spania do której chcę... dziś podniosłem dupę przed 12:00 i niestety musiałem streszczać się z posiłkami. Zamieniłem miejscami II i III posiłek, który dziś znowu był trochę niezgodny z dietą:





Koniec luzu. Teraz już jadę wg mojego redukcyjnego jadłospisu, bo jem jak chcę, a do tego się op*****lam i potem efekty będą żałosne. Dość!


Zgodnie z obietnicą, wrzucam obecny stan kreatyny i spalacza, których już niewiele pozostało. Czas otworzyć nowe puchy.





Spalacz. Zostało 6 kapsów. Chyba jutro zarzucę 2x3 i otworzę kolejne opakowanie.





Kreatyna. Myślę, że dwie porcje na jutro jeszcze z niej wykrzeszę.





Puchę białka też już oporządziłem. Dziś otworzyłem drugą...


Sobotnie aeroby w postaci 11 min biegu (ta, odpuszczałem trochę przez pogodę i dopiero dziś wypadło 11 min...) zaliczyłem dziś, jakieś półtora godziny po trzecim posiłku. 30 min przed łyknąłem drugą porcję krety i 2 kapsy RapidLean. Biegało się super, choć było jeszcze masakrycznie gorąco. Koszulka mokra, a ja padnięty (przez pogodę). Wypas.

***

Jutro szkołę odpuszczam, bo o 8:00 mam jazdę. Pójdę tylko na kawałek fizyki, bo dzisiaj wzbogaciłem swoją wiedzę z tego zakresu i będę próbował upolować 4 na koniec roku.
Zobaczymy. W sumie nie powinno być źle, heh.
Trening postaram się ustalić na jakąś wcześniejszą porę, bo zjem posiłki o 7:00, 10:00... i po powrocie, więc pewnie ok. 13:00. Pasowałaby mi 14-14:30 i pewnie się dogadam z moim partnerem treningowym.

Późno już, więc...
DOBRANOC!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
malphas:
"saib - a jak dajesz sobie radę z tymi upałami? mnie to wykańcza, zero ochoty do jedzenia ... "

ja nie mam ochoty przez spalacz, który nieźle hamuje apetyt. Z okołotreningowymi męczę się najbardziej...
A tak... to jakoś żyję. Upały mi nie przeszkadzają. Lubię, jak jest ciepło.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Heh... SFD wybitnie mnie nie lubi (Wy też chyba, co wnoszę po pustkach w teście ), bo dzisiaj cały dzień nie mogłem się tutaj dostać... także wypis zarzucę jutro w ciągu dnia. Wrzucę też parę poniedziałkowych fotek.




Teraz walę białko i lecę w kimę.
Jutro rano obwody, potem szkoła, a wieczorem aeroby (13 min biegu).
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
kurde robilem podobna redukcje, nawet diete wzoro3alem na Twojej ale jakies paskudne chorobsko mnie rozlozylo i przynajmniej tydzien treningow w plecy... abstrah**ac: moglbys wrzucic jakies fotki czy sa juz jakies postepy:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Fotki będą na koniec dopiero. ;)
Wolę mocniejsze uderzenie, hehe.

***

Dzisiaj pracowity dzień. Jutro mam lekki za*** w szkole (ostatni w sumie), więc trochę siedziałem nad książkami. Dieta trzymana jak należy, suple łyknięte... i 13 min biegu zaliczone. Kondycja coraz lepsza. Dzisiejszy bieg nie sprawił dużego problemu. Wybrałem dobrą porę, bo poszedłem grubo po 21:00. Było już bardzo chłodno i aeroby przebiegły (dosłownie, heheh ) bardzo konkretnie.

Więcej jutro... teraz jeszcze trochę poleżę z książką, łyknę proteiny i idę w kimę.

Aha...
Jutro trening odpuszczam. 10A zrobię w czwartek, bo kolega ma pilną sprawę od 16:00 do 20:00 i nie damy rady.
W sumie mi to pasuje, bo potrenuję w czwartek i sobotę, natomiast aero zrobię w piątek i poniedziałek... jako, że w następnym tygodniu treningu muszę też zrobić we wtorek, czwartek i sobotę (tak poukładałem sobie jazdy, że inaczej mi nie będzie pasowało).
Będzie ok, w każdym razie.

Ostatnio trochę zaniedbałem test, ale już jutro powinienem co nieco popisać i powrzucać foty.
Dobranoc.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jak Ty biegasz? ...ze 13 minut odczuwasz i sie meczysz?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nigdy nie biegałem.
Max to był dystans 1000m w szkole. Kondycyjnie nigdy nie byłem asem. Dobrze biegałem krótkie dystanse.
Tempo jest normalne. Nie powiem jakie dokładnie, ale da się odczuć. Trucht to nie jest na pewno, bo to byłaby przesada.
Nie napisałem, że się męczę, ale właśnie odczuwam, bo... j.w.
Mi pasuje w każdym razie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598


kwestia jest jedna i pare przypadkow do rozwazenia

bieg w 'tempie' aerobowym - to tak naprawde szybki marsz lub bardzo delikatny trucht (u wiekszosci ludzi)

natomiast wszystko co przekracza te 70%hrmax to juz ma rozne swoje przypadki - bedziesz czesto przekraczal strefe tetna anaerobowego, z dobrych cech - to podbije Ci metabolizm i teoretycznie poprawi wytrzymalosc...z drugiej ciezej Ci bedzie utrzymac diete

teraz warto sobie zadac pytanie - biegamy po co?
bo jezeli chcemy 'tworzyc' wytrzymalosc - to ok...mozemy biegac w takim tempie....
ale jezeli mamy na celu podbicie metabolizmu i przez to spalenie fetu... to albo spokojne aero...
albo HIIT

jakos polsrodkow nie uznaje hehe

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Z tego wszystkiego też zdupiam potruchtać
******lnięte wakacje z rana umrzeć można...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o datę ważności Kreatyny i Dextro Juice.

Następny temat

Gainer & Białko

WHEY premium