SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: FA - Six Star Muscle Fuel by saib__ podsumowanie str. 29/30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
wsszystko na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Ja rowniez nie widze zadnej roznicy. I moim zdaniem nie w spalaczach nalezy upatrywac przyczyny, a w diecie/aerobach. To, ze kiedys sie ciales przy podobnym schemacie nic nie znaczy. Grunt to obserwowac organizm i dokonywac zmian na bizaco. Ty ten aspekt zaniedbales, co z kolei przelozylo sie na mizerny efekt.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
z***ales :P

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
test sobie tam po kryjomu czytalem bo czemu by nie...
prowadziles ****owo to raz
sam mowiles ze masz sfd w dupie to po co wogole towar brales...
aeroby 5 minut i tym podobne, to wogole smiech na sali
myslalem ze efekty chociaz jakies beda ... to sie mymilem
biceps + 0,3 cm? co to ma byc krzywo miarke przylozysz i juz masz taka roznice
fotek porownawczych dlaczego nie ma? bo nic by po nich nie bylo widac...
to co zrobiles napewno nie mozna nazwac redukcja ... jedynie co ruszylo to lekko sila
Na miejscu sponsora bym sie grubo w****il
bez odezwu
pa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Saib przejdz lepiej na ciemną stronę mocy
Za ta kasę przy użyciu mocniejszych środków ... , a tak różnicy wizualnie praktycznie nie widać.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
nie wiem o co wam chodzi,że test jest "na od******l się" sa te same wpisy co na bf,a że nie ma ******lenia i pogodzie i tv to tylko na plus wyszło.
no ale efekty słabe.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po fotkach może i tak wielkiej różnicy nie widać, ale bary w pozie most muscular robią wrażenie

no i progress siły na plus
waga w górę bez widoczengo zatłuszczenia poszła

szkoda tylko ze olewałeś test na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
po fotkach może i tak wielkiej różnicy nie widać, ale bary w pozie most muscular robią wrażenie

ktos Tu chyba nie rozumie ocb

co z tego ze robia wrazenie? cala sylwetka saiba mi sie podoba co bede mowil ze nie

ale tu chodzi o to ze przed cyklem robily takie same wrazenie jak i po = brak efektow , i bynajmniej imo nie jest to wina suplementacji

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Ja różnic nie widze . Lecz przy takich przyrostach na takiej masie to różnic za ****a sie nikt nie dopatrzy bo przeciesz to sie rozejdzie po całym obwodzie i niema więc niema co oczekiwać że fotki roz******lą oczy z wrażenia . Mozna napisać fotka porównawcza - fotka po testowa . Tylko jeśli , jak to miał być test redukcyjny ? no to troche lipa ... bo na takiego to on mi nie podszedł , ... z efektu


A jesli chodzi o podejscie to mnie w****ia takie coś i bycie tu czy tam bo ktoś poprosił. Się ma jaja sie wie co sie robi i samemu decyzje podejmuje a nie ciogani za rączke skaczą jak aniołki w borze na rodzenie po czubkach choinek by ssać profity . Jak SFD sie nie podoba to wydupiać może inni dostaną szanse za istnienia czy się wylansowania . A nie wypisuje sie takie brednie ze sie nie lubi czy sie sramto tamto ... ja kukam i tu i tu i nie ******le bezsensu . A jak coś kogoś przerasta to sie człowiek tego nie podejmuje potem szukajonc wymuwek na usprawiedliwienia . Rozumie jak by coś testerowi sie stało horoba grypa kontuzja . To jest w 100% zrozumiałe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Gosteczek - Weź zainwestuj w słownik ortograficzny bo mało oczo****w nie dostałem jak czytałem twojego posta!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o datę ważności Kreatyny i Dextro Juice.

Następny temat

Gainer & Białko

WHEY premium