Saib 20 minut w zupelnosci wystarczy...Ten spalacz naprawde trzepie bardzo konkretnie..Cena nie jest niska, a na sklepach braki...To o czyms swiadczy
Saib tylko nie probuj rozgryzac czasem otoczki, bo plyn wypali Ci gardlo!
Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:39:47
Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:40:50
Saib tylko nie probuj rozgryzac czasem otoczki, bo plyn wypali Ci gardlo!
Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:39:47
Zmieniony przez - penthaus w dniu 2007-06-23 18:40:50
NO BULL - Muscular Development Team


