Szacuny
1
Napisanych postów
154
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1626
Czy to dobry pomysl robic cykl na mase i przy okazji biegac i cwiczyc brzuch?
ja ciwcze na silce i zaczalem cykl na mase w pon wt czw sob nd i mysle o tym zeby zaczac biegac w srode i piatek... do tego a6w co wwy na to...?
Szacuny
19
Napisanych postów
734
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25376
cwiczenie brzucha napewno nie przeszkodzi Ci w robieniu masy,wiecej - powinienes cwiczyc te partie miesni caly czas,tak jak inne partie.
Co do biegania to jak chcesz biegac?