SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa z bieganiem i a6w

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1626
Czy to dobry pomysl robic cykl na mase i przy okazji biegac i cwiczyc brzuch?
ja ciwcze na silce i zaczalem cykl na mase w pon wt czw sob nd i mysle o tym zeby zaczac biegac w srode i piatek... do tego a6w co wwy na to...?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25376
cwiczenie brzucha napewno nie przeszkodzi Ci w robieniu masy,wiecej - powinienes cwiczyc te partie miesni caly czas,tak jak inne partie.
Co do biegania to jak chcesz biegac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5724
rob jak uwazasz nie pytaj sie czy to dobry pomysl,biegajac i robiac mase wszystko bedzie zalezalo od twojej diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1626
w dni nietreningowe czyli sr i pt bieganie ok 30 min truchtem i pod koniec troche interwalow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12290
nie lepeij same interwaly?? mniejsze narazenie na chudniecie z miesni i jednoczesnie wiekszy zuzytek kalorii...

co do brzucha to cwiczy sie go caly czas...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7170
Irokez co są te interwały??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
nie bardzo wiem po co to a6w - robisz mase, a masy miesni brzucha to Ty takim aerobicznym czyms nie zbudujesz.

chwilowy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - pytania

Następny temat

breakdance..

electro
Polecane artykuły