Witam.
Mam 14 lat 170cm i 50kg, chciałbym zacząć wyrabiać sobie mięśnie na całym ciele.
Problem w tym że nie posiadam póki co dostępu do siłowni, a w domu mam tylko drążek do podciągania się. Zacząłem od treningu "6 Weidera". Nie wiem co po nim mam zacząć robić. Jakie ćwiczenia mogę wykonywać z samym drążkiem?
Z góry dziękuje za pomoc.
Mam 14 lat 170cm i 50kg, chciałbym zacząć wyrabiać sobie mięśnie na całym ciele.
Problem w tym że nie posiadam póki co dostępu do siłowni, a w domu mam tylko drążek do podciągania się. Zacząłem od treningu "6 Weidera". Nie wiem co po nim mam zacząć robić. Jakie ćwiczenia mogę wykonywać z samym drążkiem?
Z góry dziękuje za pomoc.
Krzysztof Piekarz


?