Cześć jestem 13-latkiem.Postanowiłem popracować nad swoim wyglądem i kondycją, ale nigdy tego nie robiłem.Koledzy z klasy i szkoły są wysportowani aj ja nie.Mam motywacje chce się spodobać pewnej dziewczynie.
Prosze o pomoc w przygotowaniu jakiegoś planu treningowego.
Mam 155cm ;( wysokości , waga 50kg.
Prosze o pomoc w przygotowaniu jakiegoś planu treningowego.
Mam 155cm ;( wysokości , waga 50kg.
Krzysztof Piekarz
