SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Łydki, pomocy - fotka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23




Witam, czytałem dużo na temat łydek jednak mimo wszystko proszę o pomoc. Otóż mam straszne łydki :( Nie zależy mi na nie wiem jakich mięśniach, pragnę jedynie aby przypominały one kształtem prawdziwe "łydki". Chciałbym zwiększyć masę mięśniową wewnętrznej części łydek - proszę o wskazówki jakie ćwiczenia wykonywać, jak często (raczej w domowym zaciszu), ewentualnie co jeść - bardzo zależy mi na tym aby uzyskać jakieś efekty w jak najkrótszym czasie. Jestem załamany ich wyglądem więc unikam chodzenia w krótkich spodenkach :/ Proszę o konkretne, pomocne odpowiedzi a nie odsyłanie mnie w inne tematy.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3777
Jak dla mnie koszykówka grajac starac sie skakac jak najmocniej z lydek do tego wznoszenia na jednej nodze i lyda cud miod

Z tym rowerem tez bardzo dobry pomysl.

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17794
Żeby rozbudować mieśnie, ludzie pracują miesiącami na siłowni.

Ty chcesz sobie w domowym zaciszu rozbudować, bo się ciepło zrobiło i masz kompleksy, prosze bardzo. Dział trening.

Możesz biegać też, ale wiele nie zdziałasz.
Powodzenia.

moc moc moc

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18383
O kurde masz takie same spodenki jak ja

a poza tym to tak jak kolega wyżej...
Ewentualnie zrób sobie wspięcia na palcach z jakimś ciężarem jak masz

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Jak już coś do poprawy to całe nogi (tak samo jak reszta ciała zapewne).

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
No więc najwyższy czas coś zmienić :) Czy naprawdę bieganie pomaga? Może skakanie na skakance? Chodzi mi głównie o wewnętrzna część łydki.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1159
A masz jakies sprzet ??
Polecam wspiecia na palca

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
Niestety nic nie mam :/ Mogę sobie kupić jakieś hantle jeżeli to pomoże... Na siłownie niestety na razie nie mam czasu :/ Więc jak jest z tym bieganiem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38302
Faktycznie wyglądają okropnie z tego co widzę po nogach góra też pewnie słaba!

Siłownia zalecana, na te łydki na pewno pomoże bieganie oraz jazda na rowerze.

Ja wyrobiłem nogi grając w piłkę, grałem z 5 lat nałogowo prawie każdego dnia po 2 godz. więc powodzenia w domowym zaciszu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31063
od biegania nie rozwiniesz lydek czlowieku... stajesz np. na schodku palcami tak ze pienty masz w powietrzu, opuszczasz sie (rozciagasz lydki) i unosisz, dobrze jest oprzec sie lekko reka zebys gleby nie zaliczyl,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386
Ja dosyć dużo jeździłem na rowerze i na łydki nie narzekam. Dlatego wrzucaj najcięższą przerzutkę i na górki tak żeby Ci się język w szprychy wplątał :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10136
antonio23 ma racje rower to idealna odpowiedz.
Bledem jest przy Twoich patyczkach rozpoczynanie treningu z "blatu"
Zacznij od lzejszych przelozen ze by nie rozwalic sobie kolan.

Jak bedziesz dobrze jadl i prowadzil treningi silowe to nozki urosna za rok czy dwa ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie źróła białka

Następny temat

Pichciu///Dziennik Treningowy\Masa...//

electro
Polecane artykuły