Jak dla mnie koszykówka grajac starac sie skakac jak najmocniej z lydek do tego wznoszenia na jednej nodze i lyda cud miod
Z tym rowerem tez bardzo dobry pomysl.
Z tym rowerem tez bardzo dobry pomysl.
Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...