Zestaw ok

Powinienes z neigo sporo wyciagnac ale...
Dieta srednia..Malo kalori(chociaz znasz swoj organizm..ale mmimo to bym dorzucil

), i na twoim miejscu darowal bym sobie thyro..!A konkretnie sie zmasowal,a na redukjce przyjdzie zcas..Nie amsz duzo w pasie i nie masz uzego BF na tyle zezby bawic sie w masowke z thyro mowim zdaniem

Zostawil bym na pozniejszea redukjce, albo na pozniejszy okres jak nie bedziesz zadowolony z efektow,albo bedziesz widzial ze cie podlewa..Ale tu bym sie skupil na innych proporcjach i obcal wegli na korzys tluszcy
Dieta:
sniadanie :muesli z rodzynkami i orzechami wloskimi + jogurt + owoc (zwykle jabłko)
MUESLI WLASNEJ ROBOTY..CZYLI PLATKI OWSIANE+DODTAKI..BAK BIALKA W DNIADANIU, DORZUC JAKIS TWAROG ALBO BIALKO I BEDZIE OK.
-2 sniadanie : 3 kromki z wedlina drobiowa , serem zoltym i pomidorem
CHLEB RAZOWY!BRAK ZDROWEGO TLUSZCU(DORZUC NP.OLIWE)
-objad OBJAD..

: kurczak/panga z ryzem/makaronem pelnoziarnistym + warzywa BRAK ZDROWEGO TLUSZCU!
-''danie popoludniowe'' :owoc + twarog z suszonymi owocami i orzechami/koktajl z jakiegos owoca ,mleka i bialek jajek
STAWIAJBYM NA NORMLANE JEDZENIE, A WUNALAZKOWE KOKTAJLE BYM STOSOWAL RAZ NA JAKIS CZAS..SUROWE JAJA GORZEJ PRZYSWAJALNE I SALMONELLA.
-kolacja : jajecznica(2jaja,3białka)/
puszka tunczyka i 2 kromki z serem /twarog CHLEB RAZOWY..
-przed snem : porcja białka(czasem dodaje takze do innych posilkow zaleznie od brakow)NIE WIME JAKIE TO BIALKO,ALE JAK NIE KAZEINA TO DORZUC ODROBINE OLIWY ZEBY SPOWOLNIC WCHLANIANIE
NO I TE RPOPORCJE..DORZUCLIBYMZ E STRATU TLUSZCY ZEBY PODBIC KALORI
TO BY BYLY MOJE UWAGI HEH..
ZYZCE DUZYCH PRZYROSTOW..
WYCISNIJ ILE SIE DA!NIE ZAMARNUJ TEGO STUFFU!
POZDRO.!