SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Xp+CP ... - masa by Bart /pods. str 23

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
no , to chyba na tyle , piszcie śmiało , suplementacje rozpoczalem dzis i jedno co moge powiedziec (zapewne Xp+no) naprawde wielka pompa na treningu , zobaczymy jakl bedzie jutro , dzis byla klata i bic wiec to czulem , jutro plecy i tric wiec okaze sie co do za staff :D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14855
w sniadaniu nie ma bialka jak bede mial wiecej czasu to napisze wiecej

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz plan
nie mozna trenowac w ciagu 2 dni 4 partii miesniowych w tym 2 duzych plecow i klatki i odrazu ramion jezeli chodzi o mase
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
CZB : do sniadania czesto dosypuje 2 lyzki bialka do muesli albo robie sobie porcje lub pol normalnie //

grubas19 : trening jest tak ze robie barki+nogi, wolne , klatka+bic, plecy+tric, wolne , cel to przede wszystkim SUCHA masa , nie zalezy mi na jakims masakrycznym przyroscie , zalezy mi zeby doszlo jak najmniej fatu ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Zestaw okPowinienes z neigo sporo wyciagnac ale...

Dieta srednia..Malo kalori(chociaz znasz swoj organizm..ale mmimo to bym dorzucil ), i na twoim miejscu darowal bym sobie thyro..!A konkretnie sie zmasowal,a na redukjce przyjdzie zcas..Nie amsz duzo w pasie i nie masz uzego BF na tyle zezby bawic sie w masowke z thyro mowim zdaniemZostawil bym na pozniejszea redukjce, albo na pozniejszy okres jak nie bedziesz zadowolony z efektow,albo bedziesz widzial ze cie podlewa..Ale tu bym sie skupil na innych proporcjach i obcal wegli na korzys tluszcy

Dieta:
sniadanie :muesli z rodzynkami i orzechami wloskimi + jogurt + owoc (zwykle jabłko)
MUESLI WLASNEJ ROBOTY..CZYLI PLATKI OWSIANE+DODTAKI..BAK BIALKA W DNIADANIU, DORZUC JAKIS TWAROG ALBO BIALKO I BEDZIE OK.
-2 sniadanie : 3 kromki z wedlina drobiowa , serem zoltym i pomidorem
CHLEB RAZOWY!BRAK ZDROWEGO TLUSZCU(DORZUC NP.OLIWE)

-objad OBJAD..: kurczak/panga z ryzem/makaronem pelnoziarnistym + warzywa BRAK ZDROWEGO TLUSZCU!

-''danie popoludniowe'' :owoc + twarog z suszonymi owocami i orzechami/koktajl z jakiegos owoca ,mleka i bialek jajek
STAWIAJBYM NA NORMLANE JEDZENIE, A WUNALAZKOWE KOKTAJLE BYM STOSOWAL RAZ NA JAKIS CZAS..SUROWE JAJA GORZEJ PRZYSWAJALNE I SALMONELLA.

-kolacja : jajecznica(2jaja,3białka)/puszka tunczyka i 2 kromki z serem /twarog CHLEB RAZOWY..

-przed snem : porcja białka(czasem dodaje takze do innych posilkow zaleznie od brakow)NIE WIME JAKIE TO BIALKO,ALE JAK NIE KAZEINA TO DORZUC ODROBINE OLIWY ZEBY SPOWOLNIC WCHLANIANIE

NO I TE RPOPORCJE..DORZUCLIBYMZ E STRATU TLUSZCY ZEBY PODBIC KALORI

TO BY BYLY MOJE UWAGI HEH..

ZYZCE DUZYCH PRZYROSTOW..

WYCISNIJ ILE SIE DA!NIE ZAMARNUJ TEGO STUFFU!

POZDRO.!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
góra-forte : Dzięki ;] , postaram sie ;] , a co dop zarcia to tak : chleb oczywiscie jadam tylko razowy , co do kalorii to zastanawiam sie nad dolozeniem przy daniach z twarogiem np jakiego dzemiku albo masla orzechowego , a co do tluszczy do do kolacji omega no i skoro tak mowisz to moze dorzuce oliwy z oliwek do posilkow , ale wiesz , jak ktos w wieku 15 lat wazyl ponad 100 kg to pozniej sie ma taki uraz ;] , a thyro dorzucone tak dla profilaktyki bo naprawde jestem podatny na podlewanie , po tym cyklu bedzie scinka strikte ale zaleznie od efektow zobaczymy jak ostra ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ci polecil na sucha mase podzielic te terningi na osobne dni i dolaczyc rowerek albo jakies inne aeroby by spalic zbedne kalorie
musisz zobaczyc czy masz wystarczajaca diete i wtedy zdecydujesz jaki bedzie dla ciebie najlepszy plan.
pozdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
To manipuluj weglami.

Rozumiem Cie heh..mzoe nie rozumiem, ale domyslam sieWazac keidy 100kg a wygladac jak teraz to roznica sporaa.

Jezlei bedzie Cie podlewalo to manipuluj weglami i z eijszaj ich ilosc.
Dorzuc smamialo oliowy to lowne zrodlu tluszcu w baszej diecie

Jezlie masz sklonnoci do lapania tluszcu to wegli daj na start 4-4.5gr na kg masy ciala, a dorzuc tluszcy)

Obserwuj orgaznim i wtedy dokunj ew. zniam.

A z tym thyro naprawde na moje zbedny..Bo jak sam mowisz pozneij robisz redukjce to bedzie napewno barzdiej pzrydatny!A i lepiej zadziala..!Pomysl nad tym.!jak masa to masa..I redukcja przyjdzie a zawsze jak bedzie si edzialo 'niedobrze; obcinasz wegli iw tedy ew.mozesz spalacz dorzucic
Wszyskto zalezy od organizmu, sma go obserwuj i dokunuj zmian.

Pozdraiwma i jeszce raz powodzeina zycze


Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-04-17 19:13:57

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
grubas19: czytaj dokladniej ;p , rowerek jest wrzucony , zmiany beda wprowadzane na bierzaco zaleznie od reakcji organizmu

góra-forte: jeszcze raz thx, dorzuce oliwe moze za pare dni nie chce zbyt duzej roznicy w bilansie gwaltownie bo zrzucaniu , ale sprobuje , dzieki za rade i zapraszam do odwiedzania ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3828
Siema
Jedz:
144 g Białka
100 g Tłuszczy
310 g Węglowodanów

Jak do tego dorzucisz areo + spalacz nie powinno fatu przyjsc w ogóle.
Dzieki duzej ilości wegli troche powinno cie zmasowac, Na sniadanie jedz proporcje 30/70 białko/węgle, obiad proporcje 50/50 białko/węgle a na kolacje 30/70 węgle/białko.
Po śniadaniu dorzuc spalacz i po głównym posiłku.
Powinno byc ok, jesli po 2 tyg nie bedzie znacznego wzrostu w pasie dorzuc 20-30 g węgli do diety.
Pozdrawiam

kaloryfer musi być :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smak ?

Następny temat

Co sadzicie o L-Karnitynie?

electro
Polecane artykuły