SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP ... - masa by Bart /pods. str 23

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Po pierwszych miesiacach zawsze tak jest - szczegolnie jak ktos przylozy sie do diety i treningu plus zlapie troche smalczyku jakiegos... ja jak na poczatku stycznia postanowilem ze bardziej przyloze sie do systematycznosci i treningu to wazylem 82 po jakis 2-3tyg 88 a teraz to juz nawet 90 przekraczam a w dodatku troche mam mniej smalczyku na brzuchu niz jak wazylem 88, nie mowiac o efektach slowych z 95 na poziomej do 115, a i w łapce 2 cm tez jakies złapalem a w udzie dobre 5:) a jedyne co zjadlem to 3kg mega masa Weidera i troche kretki z dextroza Megabola takze to ze na poczatku rosnie jak szalone to normalka gorzej dopiero robi sie pozniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
juz po dzisiejszym brzuchu i rowerku , ale brzuch mi skopalo nieziemsko ,mam pytanie , czy ktoś z was wie moze albo ma fotke rozstepow na bicach ?? ostatnio przy treningu bicow robia mi sie takie intensywnie czerwone pregi na bicach i mam nadzieje ze to nie jakis zwiastun rozstepow , bo to chyba tez nie mozliwe przy takiej lapie ;p , ale dziwi mnie to zjawisjko ,zauwazylem tez ze strasznie mi rosnie apetyt , to ma zwiazek z kreatynka o ile sie nie myle , ale coz , o to chodzi w tym tescie >>> MASA , pozdr

p.s. fotki zamieszcze w piatek albo sobote dopiero z przyczyn technicznych

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-05-03 15:47:44

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Bart to jest zwiastun . Jesli masz je ktortko zacznij smarowac kremami,zeby nawilzyc skore.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
;/ to kiepsko , nie chcialbym miec rozstepow a tym bardziej na lapach ;/ , jestem juz po silce ale odpis pozniej bo wlasnie odpoczywam po maturze i trawie obiad ;p , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
dzisiejszy trening to plecki + tric , poszlo lekko szybko i sprawnie , choc przy wioslowaniu mnie troche skopało :p

TRENING 3B:
PLECY
-przyciaganie wyciagu górnego do klatki 8x45, 8x50, 6x60, 2x6x70
-przyciaganie wyciagu siedząc 8x40, 8x45, 8x50, 2x6x60
-wiosłowanie sztangielką 4x10x30
-przenoszenie ciężaru na maszynie 10x30, 10x37,5, 10x45, 2x10x52,5
TRICEPS
-sciaganie wyciagu górnego- francuskie 12x10, 10x15, 8x20, 2x6x25
-wyprosty rąk ze sztangielką za głową 8x18, 8x21, 6x24, 2x6x27
-pompki w podporze tyłem x max , +10kg x max,+15 x max,+20kg x max

generalnie zadowolony z treningu, poza tym ze prawie wybiło mi bark przy przenoszeniu bo za głęboko wpuściłem ale jest ok , tricki jakoś dziwnie obolałe , był to ostatni trening z mojej rozpiski , w przyszlym tydniu zaczynam rozpiske michaiła ,pozdr;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
a co ze zdjeciami??

Co do rozstepow to watpie zebys je mial, lapa nie skoczyla ci jakos za***iscie mocno w przeciagu miecha gora dwoch zeby cos takiego sie nabawic to łapa musi ci podskoczyc ze 3-4 cm a pozatym jestes po redukcji wiec malo prawdopodobne musisz tylko sprawdzic czy to nie sa miejsce gdzie zgina ci sie reka i skora poprostu zagina sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
https://www.sfd.pl/Asia_M._rozdaje_NITROXa_!!-t330758.html


widzieliscie? swoja droga jak bedziecie wysylac jej swoj adres to wezcie wrzuccie jej maila tutaj to tez bym wyslal( nie mam abona i nie moge sam tego zrobic :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
zdjęcia zrobie i wrzuce jutro , a co do poprzedniego to wlasnie nie zgiecia ale w rozstepy tez watpie chocby ze wzgledu jak napisal konik na poprzednia redukcje , ale poprostu w trakcie robienie bica wchodzi mi straszna pompa i lapy czerwienieja i robia sie takie poprzeczne paski jakby ,sadze ze to bardziej od duzego naplywu krwi niz naciagniecia skory , ale nie znam sie na tym ;/

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
zrob fotki to bedzie widac mniejwiecej czy to moga byc one czy tez nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
konik86: na fotkach jak dzis zrobie to nic nie bedzie to mam na pompie , tak po godzinie od treningu złazi

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smak ?

Następny temat

Co sadzicie o L-Karnitynie?

WHEY premium