SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP ... - masa by Bart /pods. str 23

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
nie wiem tylko po co ci thyroterm bo nie widze tu nic do spalania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
thyro jeszcze nie zaczalem brac , mam na skladzie ale nie biore jeszcze , mam jakas stara resztowke tse na jakies 7 dni jeszcze zaczalem 5 dni temu , ale faktycznie , chyba podaze za rada wiekszosci i zoszczedze thyro i wezme jak bedzie potrzeba , zobaczymy jak bedzie po cyklu ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
b.fajne fotki żarcia,
fajnie przyrządzasz,

co do thyro,
moda na spalaczy przy masowaniu jak wiadomo jest,
pomaga to utrzymac bf w ryzach, i skupic się na powiększaniu beztluszczowej masy miesniowej,
jednak tak jak piszą, sadząc po sylwetce jestes ekto, czyli z fatem nie powinno byc problem (choc z drugiej strony piszesz, ze wczesniej juz redukowales cos...) tak więc lepszym rozwiazaniem bedzie zostawienie spalacza na czarną godzinę
pozdrawiam i zapraszam do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
emilooos: dawno dawno temu ... kiedy miałem 15 lat , dlugie wlosy i sluchalem szatanskiej muzyki a jedynym moim sportem bylo zarcie i przelaczanie kanalow w tv mialem 176 cm wzrostu i 102 kilo wagi <- tym nie pochwali sie zaden inny ekto ;p , jestem raczej mezu ze wskazaniem na endo ze wzg na metabolizm , ale mysle ze zostawie thyro bo mam rowerek codziennie , mam nadzieje ze wystarczy ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
no tak, sam najlepiej siebie znasz.
ale nigdy bym nie pomyslal, ze mogles wazyc ponad 100 .

rowerek codziennie tez bym odpuscil,
jak juz chcesz tak ostro z aerobami, to 3x stykną w zupełności,
przy odpowiedniej diecie nie widze u Ciebie mozliwosc zalania
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
emilooos: a jednak , wiesz tak to jest , jak ktos mial taka przeszlosc i jestem teraz w miare szczuply to poprostu jestem przeczulony , ale chcialbym miec kiedys z 85 przy takiej ilosci fatu jak teraz a nawet mniejszej , wiec nie ma sily zebym po drodze nie nabral fatu;/ , spoko tylko pod tym wzgledem ze robi sie cieplo i to powinno tropche ubezpieczyc od zalania

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Powodzenia życze

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Obserwuje Obserwuje i naraze nie widac r żadnych pozadnych relacji z trenigów.

Tak to spem interesujeacy i mam nadziej ze czegos sie naucze bo planuje w przyszlosci podobny tescik tylko akurat teraz wyjazdy, egzaminy itp i nie ma kiedy. A po co marnowac towar:D

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
chamillion: dzieki za uwagi, postaram sie nadrobic , dzis dzien NT wiec w planach brzuch i rowerek wiec sie nie wykaze ale jutro trening 2b (klata i bic) wiec postram sie cos ladnie spisac;], pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
nom , kolejny dzionek z głowy , jak juz pisałem dzis tylko brzucho i rowerek 45 min , poszło gładko :D , zaczynam zwiekszac posilki i calkiem mi to pasi ,jutro zamieszcze jakis odpis i moze znow jakies fotki z menu , pozdr

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smak ?

Następny temat

Co sadzicie o L-Karnitynie?

WHEY premium