SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP ... - masa by Bart /pods. str 23

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080


no , po śniadanku , do tego doszlo pol porcji bialka ,jogurcik , witaminki , kawka , szklanka mleka , drugie sniadanko tez gotowe - 2 kanapki z wedlinka serkiem i pomidorkiem ,pozniej silka , a na obiad moze troche odpuszcze i pol kuraka z rozna z jarzynkami sobie wrzuce

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-04-18 06:37:32

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Witam. Widze ze teascik niedlugo sie rozkreci.

Dysponujesz dobym stuffem wiec wykorzystaj to z calych sił zwłaszza ze u ciebie ani grama tluszczyku :P

PZdr bede obserował dalej.

P.S I zrób cos z ta dieta. Wstaw ja do dzialu odzywianie by tam sie na jej tema wypowiadali a nie tu zasmiecajac temat

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
XP + CP = super połączenie sam kiedyś brałem i byłem bardzo zadowolony ,zarówno z efektownych treningów , dobrej jakości masy, siły itd...

za jakieś 2 tygodnie będe robił prawdopowodobnie zestaw który będzie się op*****ł na Xp + CP , więc chętnie będe śledził Twój test

życze powodzenia..

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
jak narazie wszystko zgodnie z planem ;] , trening calkiem udany odczulem troche pompy na tricu i nawet na najszerszych czego jeszcze nie mialem , obiadek pol kuraka (ale jakis maly taki ;/) , miska jarzynek i kawka ... odczekam pare godz i pojade brzuch i z 30 min rooverka :D

chamilion : z tym ''ani grama tluszczyku'' to troche przegiales ;p , na brzuchu niestety jest go jeszcze sporo , ale narazie priorytet to jak najwiecej miesnia wiec az tak teraz nie bede dbal o otluszczenie(co nie znaczy ze zamierzam dac sie zbytnio zalac ;p

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
na wstepie powodzenia,
fajna opalenizna
klata, plecy ostro do poprawy,
natomiast łapy prezentują się dobrze, szczegolnie tylem,
dobry zestaw, nie z*** tego
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
zycze powodzenia, bo fajny zestaw

w ogole duzo ludzi robi xp + cp )



btw. dziwnie to wyglada jak ktos ma od klatki w gore + plecy nawet ladna rzezbe, a dol brzuch wyglada zle ;P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ripahza: to jak jechałeś taki cykl to moze masz jakies spostrzezenia , ciekawostki wskazowki ??? ;]

emiloos: no wiesz mam wrazenie ze cala moja redukcja poszla w 50 z klaty ale coz , moze wroci na tym cyklu , robilem 110 na plaskiej a teraz 105 juz byla masakra ;/ , ale 10 kg mniej na wadze// dzieki za jakas konstruktywna krytyke , wezme pod uwage ;]

rafal-eX: no niestety , pozostalosci po dawnej sylwetce ;p , sie ciesz ze nie widac na fotach rozstepow na biodrac i udach ;p

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no nabieram sił powoli , troche wiecej kalorii i kreta i odzywam , aero poszlo cacy , brzuch tez , koktajlik bananowy po tym i na kolacje twarog z owocami suszonymi , jeszcze biało za jakiś czas i kimono , a jutro dzień wolny , dzis mam jeszcze radoche po skonczyli wystawiac ocenki i w sumie to juz skonczylem liceum <jupi> :D:D:D, max mam radochy wiec dodatkowo mnie motywuje :D , jeszcze tylko ta matura , ech ... jakos to bedzie ;],pozdr wszystkim

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080




dzien wolny , tylko brzuch i rowerek ale poszlo spokojnie , zaczynam sie tez przyzwyczajac do zarcia , choc dzis sobie troche odpuscilem i zjedlem ciasta bo mamuska ma urodziny ale na mase to chyba nie zaszkodzi ;p, wrzucam fotki z 2go sniadanka i obiadku

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-04-19 20:50:07

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080




znow fotki z obiadku i 2go sniadania , dzis byly barki i nogi , w sumie przeskok , arnoldki skonczylem 6x24 a zawsze 6x21 wiec postep ale wykonczony dzis jestem , zaraz tunak na kolacje i ide sie polozyc

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-04-20 19:34:34

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smak ?

Następny temat

Co sadzicie o L-Karnitynie?

WHEY premium