Witam Napewno ktoś z was ma sprwdzony swój trening na siłę bo ja trenuje już rok ale na mase , rzeżbe i rez na siłe i nie mam doświadczenia z treningiem na siłe mam 38 a jak zaczynałem trenować miałem 29 i prosze was o jakieś przykłady dobrych planów treningowych na siłę ale nie tam ze tylko nogi klata i martwy ciag tylko na wszystkie mięśnie i zeby to nie było jakieś g**** dla poczatkujących bo wszędzie się z takim szitem spotykam pozdrawiem i zgóry dziękuje
krolczan
Krzysztof Piekarz