Wodyn czy ten plan nadaje sie dla mnie? posłuchaj zależy mni na wyciskaniu bo chciałbym we wrześniu zaliczyć około 120-125kg na miejscowych zawodach w wyciskaniu. we wrześniu 2006r zaliczyłem na nich 95kg , a rok wcześniej 50kg (wtedy dopiero zaczynalem przygode z siłownią. mieśiąc po zawodach 105kg nowy rekord, ale od tej pory siła poszła w dól i stoi na 95kg (nowa szkoła te sprawy), wziąłem się na poważnie znowy za zelastwo i zależy mi zeby zrobic te 120kg na klate. czy ten program pomoze mi w tym, prosze o rade. jakie mam wykonywac cwiczenia , jaki program prosze o porade z góry dzienki
staż - rok konkretnych treningów
wiek 16 lat
waga - 80kg
obecne wyniki:
wyciskanie leżąc - 95kg
przysiad - 135-140kg
ciąg - 155-160kg
wyciskanie zza karku (od czubka) - 50kg x 6-8 (zależy od formy)
podciąganie szerokim uchwytem - 6-7 razy pełne ruchy
staż - rok konkretnych treningów
wiek 16 lat
waga - 80kg
obecne wyniki:
wyciskanie leżąc - 95kg
przysiad - 135-140kg
ciąg - 155-160kg
wyciskanie zza karku (od czubka) - 50kg x 6-8 (zależy od formy)
podciąganie szerokim uchwytem - 6-7 razy pełne ruchy