SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

5 metod "na sile" i kulturystyka w jednym cyklu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodyn czy ten plan nadaje sie dla mnie? posłuchaj zależy mni na wyciskaniu bo chciałbym we wrześniu zaliczyć około 120-125kg na miejscowych zawodach w wyciskaniu. we wrześniu 2006r zaliczyłem na nich 95kg , a rok wcześniej 50kg (wtedy dopiero zaczynalem przygode z siłownią. mieśiąc po zawodach 105kg nowy rekord, ale od tej pory siła poszła w dól i stoi na 95kg (nowa szkoła te sprawy), wziąłem się na poważnie znowy za zelastwo i zależy mi zeby zrobic te 120kg na klate. czy ten program pomoze mi w tym, prosze o rade. jakie mam wykonywac cwiczenia , jaki program prosze o porade z góry dzienki
staż - rok konkretnych treningów
wiek 16 lat
waga - 80kg
obecne wyniki:
wyciskanie leżąc - 95kg
przysiad - 135-140kg
ciąg - 155-160kg
wyciskanie zza karku (od czubka) - 50kg x 6-8 (zależy od formy)
podciąganie szerokim uchwytem - 6-7 razy pełne ruchy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
haloo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
halloo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
haloo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1463
Ale spamujesz..nieładnie...poczekaj cierpliwie na odpowiedź Mistrza.

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Gzylu

Wodyn czy ten plan nadaje sie dla mnie? posłuchaj zależy mni na wyciskaniu bo chciałbym we wrześniu zaliczyć około 120-125kg na miejscowych zawodach w wyciskaniu. we wrześniu 2006r zaliczyłem na nich 95kg , a rok wcześniej 50kg (wtedy dopiero zaczynalem przygode z siłownią. mieśiąc po zawodach 105kg nowy rekord, ale od tej pory siła poszła w dól i stoi na 95kg (nowa szkoła te sprawy), wziąłem się na poważnie znowy za zelastwo i zależy mi zeby zrobic te 120kg na klate. czy ten program pomoze mi w tym, prosze o rade. jakie mam wykonywac cwiczenia , jaki program prosze o porade z góry dzienki

CHLOPIE, JEDEN DZIEN CIE NIE ZBAWI. PLAN ZACZYNA SIE OD TYGODNIA PRZERWY.


staż - rok konkretnych treningów
wiek 16 lat
waga - 80kg
obecne wyniki:
wyciskanie leżąc - 95kg
przysiad - 135-140kg
ciąg - 155-160kg
wyciskanie zza karku (od czubka) - 50kg x 6-8 (zależy od formy)
podciąganie szerokim uchwytem - 6-7 razy pełne ruchy


PLAN JEST RACZEJ TAKA PRZEKROJOWKA, PLANEM NA KTORYM SPRAWDZASZ CO NA CIEBIE DZIALA NAJLEPIEJ W OBREBIE DANEJ GRUPY MIESNIOWEJ.

NIE UKRYWAM ZE JEST DOSC FORSOWNY I DOBRZE ZJESC NA NIM NIECO KREATYNY.

JESLI TECHNIKA JAKA DYSPONUJESZ NIE JEST CZYSTA TO POLECAM INNE PLANY, TAKIE CO PRZY OKAZJI CIE JEJ NAUCZA O WIELE LEPIEJ:

https://www.sfd.pl/temat297420/


https://www.sfd.pl/-t303415.html



I NIE WYGLUPIAJ SIE Z NACHALNYM ODSWIEZANIEM TEMATOW BO SIE ... POGNIEWAM.

WYOBRAZ SOBIE ZE MAM 'TROCHE' ZA DUZO LUDU NA GLOWIE.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17487
hej Wodyn!
No wiec tak. Mialem przerwe z silownia i dieta przez nieco ponad miesiac.Byly dni ze czasami jadlem jeden posilek na dwa dni a nastepnego dnia obzeralem sie roznego rodzaju fastfoodami. Do tego doszlo troche alkoholu i spadki jakie odnotowalem sa gigantyczne!! Spadlo mi ok 7 kg wagi i dobre kilkanascie kg na lawie, pozatym mam wrazenie ze mi brzuszek troszke zalalo. Chcialbym wrocic do silowni i nie wiem od czego zaczac. Mysle, ze na poczatku zrzucilbym jeszcze troche tego sadla i zaczal powoli wracac do rytmu zwiazanego z silownia, a pozniej juz konkretnie masowac?? Czy moze lepiej dac sobie spokoj i od razu walic na chama mase? Wogole ktory trening bys mi polecil, ten opisany w tym temacie czy moze
https://www.sfd.pl/METODA_15-10-5_:_ALTERNATYWNE_PROGRESJE-t297420.html  ten? Najbardziej zalezy mi na odzyskaniu przynajmniej takiej formy jaka mialem przed spadkami
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja podszebuje planu, który przyblizy mnie do celu, którego napisałem, wiec, któy bezie dobry do tego i czy jest wogule realne wyciskac te 120kg?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a wogule i wszczegole mam technike bardzo przyzowita :)

sorry za to zalezy mi bardzo na poradzie która mnie zblizy do celu, szukam pomocy i to jest pzrzyczyna, licze ze pomozecie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING SUMPLEMENTY - PILNIE POTRZEBNE PORADY

Następny temat

Jakiś Dobry Zestawik DLa PoCZątkującego:)OGOlnoRozwojówka:)

Shoty
Polecane artykuły