SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po cyklu na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
siema własnie jakis niecały tydzien temu skończyłem plana na siłe ktury ułożył mi apokalipsa tym planem jechałem prze 7,5 tyg oczywiscie sie wspomagałem xpandem nowa formula 3 puchy witaminy i magnez z olimpa oraz amino 4500 2 duze pchy z treca i chciałem zaptac co teraz tzn zrobic sobie przerwe na pare dni czy zaczac jaki plan nowy teraz chciałbym cos na mase muj wiek prawie 20 lat waga 90kg staz na siłce ponad 2 lata wiec co mam robic?
plz pomuzcie chciałem dodac ze to byl muj pierwszy cykl na siłe wczesniej tylko maska była wiec chce wiedziec czy odpoczc czy co


z góry dziex za wszystkie odp

im więcej potu na treningi tym mniej krwi w boju

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 363 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11294
zrob pare dni przerwy na regenercje, a w jej czasie proponuje przejrzec slownik ortograficzny..

Wiec chodz pamluj moj swiat na żółto i na... czerwono !!! 19{J}20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
no szybko pisałęm kurde no juz odpoczołem 4 dni i chciałbym od jutra (poniedziałku) zaczac na siłke juz i chciałbym mase zaczac robic czy moze narazie jakies lekkie treningi?

im więcej potu na treningi tym mniej krwi w boju

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapomniany drążek

Następny temat

Bareczki?? drobna pomoc

Wiecej