SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skończyłem trening i co teraz ?? :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
PONIEDZIAŁEK: klata + triceps:
-pompki 3x 12
-wyciskanie sztangi na płaskiej 4x 12/10/8/6
-wyciskanie hantli skos 4x 12/10/8/6
-rozpieki na płaskiej 4x 12/10/8/6
-wyciskanie francuskie hantlem jednorącz w siadzie 3x 12/10/8
-wyciskanie francuskie leżąc 3x 12/10/8
-prostowanie ramienia ze sztangietka w opadzie tułowia 3x 12/10/8


ŚRODA: plecy + biceps:
-drążek 4x max
-wiosłowanie szeroki chwyt 3x 12/10/8
-martwy ciąg 3x 12
-uginanie przedramion stojąc 4x 12/10/8/6
-podnoszenie hantli w uchwycie mlotkowym 4x 12/10/8/6
-uginanie nadgarstków nachwyt 3x 12
-uginanie nadgarstków podchwyt 3x 12


PIĄTEK: barki + przedramiona:
-wyciskanie hantli siedząc 3x 12/10/8
-unoszenie hantli bokiem 3x 12/10/8
-unoszenie hantli bokiem w opadzie 3x 12/10/8
-wznosy barków "szrugsy" 3x 12/10/8
-przysiady ze sztangą na barkach 3x 12
-syzyfki 3x 12
-wspięcia na palce w staniu 3x 12

Dobra jechałem tym planem 8 tyg :) Co teraz powinienem zrobić ?? Ile przerwy pomiędzy kolejnym treningiem i jak powinienem ten trening zmodyfikować ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
proponuje :

https://www.sfd.pl/FULL_BODY_WORKOUT-_ciekawa_alternatywa_na_mase-t267836.html

poczytaj i zobacz może to dla Ciebie
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
hm to był dopiero mój pierwszy cykl treningowy... juz mogę fbw czy jeszcze przy splitach powinienem zostac ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
wcześniej jechałem tylko siłowym to był muj pierwszy na mase
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
a ile masz ciągłości treningowej ??
tzn od ilu trenujesz bez przerwy ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
7-8 miechów z czego 2 miechy to masówka reszta siłowy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
A jaki masz cel ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
no masa przecież :) i jeszcze ile teraz mam zrobic przerwy do kolejnego treningu ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
odświeżam temat :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ściąganie drążka wyciagu górnego wąskim podchwytem

Następny temat

SELEKCJA 2008

electro
Polecane artykuły