SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wyciskanie do czubka głowy - pytania

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
jak to wykonywać - wyciskać w płaszczyźnie nad głową zamiast na wysokości klatki, niemal do poziomu czoła?

czym to ma się różnić od zwykłego wyciskania?

ej zaraz, to jest w końcu ćwiczenie na barki czy na klatę? (czytałem test jarota)


Zmieniony przez - rudeboyJanek w dniu 2007-03-13 09:26:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
to jest w końcu ćwiczenie na barki czy na klatę?"-
normalne wyciskanie tyle ze nei opuszczasz do klaty tylko do czoła -nie weim co w tym niejasnego
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
pochylasz sie jak do normalnego wyciskania
ale chwytasz tak szeroko ze uniemozliwia Ci to opuszczenie nizej
wtedy naturalny ruch jest do okolic czola, nizej po prostu wykreci Ci rece

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
normalne wyciskanie, nie rozumiem sensu postu

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
biliwiget - jarot czy jak mu tam robi test 15-10-5 i ma tam wyciskanie na barki do czoła - stąd pomieszanie

FU - pochylam się? Ja na ławce płaskiej się nie pochylam jeno kładę

no i właściwie dołączam się do pytania ostatniego wypowiadającego się - dlaczego w tym fbw, którego idea mi się bardzo podoba, są jakieś myki typu połowiczne i do czoła - po co to i dlaczego?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
ja mowie o wyciskaniu na barki, pozycja normalna, tylko schodzisz do poziomu czola przy szerokim chwycie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
coś mi się wydaje że się nie rozumiecie FU
ksiądz swoje organista swoje

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
a jak Ty chcersz robić na płaskiej wyciskanie od czubka głowy ?

bo to chyba fizycznie nie możliwe..

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17794
on chce robić wyyciskanie na klate, tylko nie na klate a do czoła

hahahhaha


niech robi płaską do czoła, haha

moc moc moc

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
pomysl wyciskania na klate do czola wydal mi sie tak bezsensowny ze go nawet nie wzialem pod uwage, zrzucajac trudnosci w porozumieniu na karb specyfiki rozmow internetowych

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
I tu się właśnie mści skracanie ruchów i inna sztukateria.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tluszczu i miesni

Następny temat

high pulls w fbw wodyna

electro
Polecane artykuły