Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
pochylasz sie jak do normalnego wyciskania
ale chwytasz tak szeroko ze uniemozliwia Ci to opuszczenie nizej
wtedy naturalny ruch jest do okolic czola, nizej po prostu wykreci Ci rece
Szacuny
14
Napisanych postów
1377
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17714
biliwiget - jarot czy jak mu tam robi test 15-10-5 i ma tam wyciskanie na barki do czoła - stąd pomieszanie
FU - pochylam się? Ja na ławce płaskiej się nie pochylam jeno kładę
no i właściwie dołączam się do pytania ostatniego wypowiadającego się - dlaczego w tym fbw, którego idea mi się bardzo podoba, są jakieś myki typu połowiczne i do czoła - po co to i dlaczego?
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
pomysl wyciskania na klate do czola wydal mi sie tak bezsensowny ze go nawet nie wzialem pod uwage, zrzucajac trudnosci w porozumieniu na karb specyfiki rozmow internetowych