SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

xp+wpc - czy można łączyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
czy mogę zmieszać porcję xp+wpc(z wodą) rano i przed treningiem?Kiedyś dużo się gadało o gorszej wchłanialności krety w połączeniu z wpc,potem już nie, potem że kofina ble a potem że cacy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
1. będzie niedobre.
2. lepiej zrobić z 15min przerwy po krecie.
3. po co biało rano i przed treningiem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40239
Według mnie to nie bardzo należy łączyć.Poza tym bierz XP przed treningiem a białko około 45minut po.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
1 to nieprawda
2 przed treningiem zalecane jest szybkowchłanialne białko (w odżywianiu jest post ellisa)
3 wychodzę z rana na cały dzień, trenuję wieczorem, zamiat kilku butelek wpc, gainer, xp i jeszcze pojemniki z zarcie+sprzęt na siłkę/boksik wole brac jak najmniej rzeczy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
1.w sumie kwestia gustu, niektórym kaszanka smakuje.
2.np bcaa.
3.to jedz śniadanie rano a nie biało.wpc po treningu i przed snem reszta z diety!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
1 rajt
2 nie mam zamiaru pchać na masie kasy w bcaa jak i tak nie będzie większej różnicy w por. z wpc
3 rano czesto nie mam cxasu na śniadanie i walę wpc/gainera
4 dzięki, sog już był
5 TO MOŻNA W KOŃCU MIESZAĆ CZY NIE (błagam, powstrzymajcie się przed odp. typu "ja tam nie wiem ale lepiej nie", niech powie ktoś kto wie)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
bcaa dlatego przed treningiem bo to właśnie tych aminków jest największy ubytek przed treningiem i nie ma sensu walić wpc, tylko posiłek przedtreningowy, dzięki któremu będziesz miał siłę na trening.

ps.
swoją drogą od bcaa lepsze jest wpc (pod wzgl ceny) ale bierze się je PO treningu i PRZED SNEM.

ps2.
jesli nie masz czasu na śniadanie to nastaw budzik 10min wcześniej i zjedz śniadanie

ps3.
mieszać xp+wpc nie polecam, wchłanialność xp będzie przez to nieznacznie, ale niższa,lepiej zrobić te 15min przerwy (chociaż może dla ciebie to cała wieczność skoro nawet na śniadanie czasu nie masz?)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
oj bicu bicu
czytaj zanim gadać będziesz

https://www.sfd.pl/Podstawowa_suplementacja_okołotreningowa-t291082.html

Zmieniony przez - rudeboyJanek w dniu 2007-03-11 23:33:51
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Włąśnie czemu nie zjesz konkretnego sniadania. Odżywki mają być tylko uzupełnieniem diety a nie głównymi składnikami.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
ojej chłopcy, gdybym naprawdę mógł, to bym wstawał sobie spokojnie, przygotowywał omlet, wypijal po 30 min kawę, drapał się po jajkach przez 15 min i powolnym krokiem uważając na trawienie kierował sie do wyjscia. Ale nie zawsz eto możliwe
Kładę się spać po całym dniu pracy w niedzielę o 24 a w pn na rano-wówczas nawet te 10 min snu to dla mnie wieczność
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jasne, że możesz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

od jutra zaczynam cykl. prosze o opinie czy dobrze rozpisany

Następny temat

Pierwsza kreatyna, 6 treningow w tygodniu, dawkowanie

electro
Polecane artykuły