Mam do was pytanie ...
lepiej jest ćwiczyć jedną partie mięsni na jeden dzień czy lepiej 2 partie dziennie ?? po czym były by lepsze skutki ??
jak by ktos miał czas i ochote mozecie swoje plany treningowe ktore byscie polecali ...
odrazu mowie ze z przyzadow to mam ;
ławeczke
gryf łamany
gryf prosty
2*hantle
i 70kb obciazenia ...
z góry thx =] pzdr
lepiej jest ćwiczyć jedną partie mięsni na jeden dzień czy lepiej 2 partie dziennie ?? po czym były by lepsze skutki ??
jak by ktos miał czas i ochote mozecie swoje plany treningowe ktore byscie polecali ...
odrazu mowie ze z przyzadow to mam ;
ławeczke
gryf łamany
gryf prosty
2*hantle
i 70kb obciazenia ...
z góry thx =] pzdr
Krzysztof Piekarz
