SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic by wzmocnic ....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 287
co zrobic zeby wzmocnic bicepsy wiem ze to glypie pytanie ale niewiem jaki wybarc traning. Wiem ze powiecie mi zeby mnic nierobil bo mam 13 latek no ale cuz co moge zrobic. Prosze powiedzcie mi :) jak narazie to wiem ze bedziecie mi miuwic zebym to odlozyl na puzniej i zebym sie zaja pplywaniem, podciaganiem na grazku i innymi al eto dlaminie zamalo mam lawke do cwiczena ze sztanga ale niewiem ile na niej zakladan sma sztanga warzy okolo 9,5 kg i mam ciezarki o wadze :
1 kg
2,9 kg
3,6 kg
3,9 kg
5,5 kg
6,5 kg
aha
i mam jeszcze dwa kola zamachowe od malucha na moje oko to jakies jedno wazy ze 7 kg czekam :)

"Plecy proste, biust do przodu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
witam !!!
Bardzo proszę o pomoc
Mam 4 kończynowe porażenie mózgowe i jeżdżę na wózku Mam 17 lat i zwiększyć sobie masę mięsni brzucha i bicepsów. Czy mogę prosić o porade co takiego mógłbym robić??
Z góry dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes młody, po co teraz chcesz trenować? Zrobisz sobie teraz wiecej krzywdy niż pożytku. Zrozum, twoje ciało sie rozwija i nie wskazana jest jaka kolwiek ingerencja. Odczekaj i nie rob sobie krzywdy. Zadbaj o kondycje itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zapisz sie na basen , sport jakis, no pompeczki, podcaigania mozesz robic [nie codziennie]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
nikt ci nie pomoze ale serio niikt niechcialby mpomoc ci w zrobvieniu sobie KRZYWDY!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
kiedys tam czytałem w magazynie SDW (kulturystyka i fitnes sport dla wsystkich) artykuł o 13 latku. To był 13 latek - fenomen. Trenował kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie i wyciskał na klate równe 100kg!!!
Zainteresowali się nim i poprowadzili jego treningi, dostał trenera, nikt nie ******lił bez sensu ze zrobi sobie krzywde, trzeba robić to poprostu z głową (nie pisze zeby wyciskał 100) ale niech ćwiczy, wzmacnia swoje miesnie - z rozwagą i my tu jestesmy po to aby mu w tym pomóc.

Myślicie ze jesli my nic mu nie doradzimy to zrezygnuje z treningów, wręcz przeciwnie zacznie sam ćwiczyc i wtedy dopiero moze narobić biedy.

gdzie sa specaliści???

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tu sa
Sluchaj mc2, jezeli chcesz rozpoczac przygode ze sportem silowym musisz sie do tego odpowiednio przygotowac. Tak samo musi to zrobic kazdy niezalenie od wieku. Trening z ciezarami jest czym nienaturalnym i nieodpowiednio zastosowany przyniesie kontuzje, zly rozwoj, lub po naglym rozwoju rownie nagla stagnacje.

Napisz nieco wiecej na swoj temat, bo nie chcesz chyba ograniczac sie jedynie do treningu bicepsow.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 287
Mawashi oowiedz jak sie moge przygotowac twojim zdaniem ????

"Plecy proste, biust do przodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przeczytaj jeszcze raz spokojnie moja odpowiedz, a w szczegolnosci ostatnie zdanie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 287
ok pisze cos wiecej na swoj temat :
Wiek: 13 lat
Wzrost: ok. 167 cm
Waga: ok 55 kg
Obwód bicepsa: 26 cm
Obwód napreżonego bicepsa: 29 cm
Obwód w pasie: 82 cm
i co jeszcze mam podac ?

"Plecy proste, biust do przodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kiedy zaczales cwiczyc, jakie masz mozliwosci sprzetowe, czy masz przeciwskazania medyczne do cwiczenia, czy masz pojecie o diecie jaka powinienes przestrzegac ?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
co 82 cm w pasie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie moj plan

Następny temat

mój sposób- pompki na piątkę

WHEY premium