SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenie na najszersze

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1986
witam.
w planie mam 2 ciwczenia na najszerszy grzbietu...
Najszerszy grzbietu
Ø unoszenie sztangi do brzucha 3 serie/10 powtórzeń
Ø podciąganie końca sztangi w opadzie 3 serie/10 powtórzeń

wystarczy to czy dodac jakies cwiczenia jak tak to jakie? nie mam zadnych wyciagow itp..wolny sprzet, sztanga hantle itp ;)
jezeli nie ma jakiegos cwiczenia to moze zwiekszyc ilosc serii?

na miesnie 2 glowe ud mialem cwiczenia MARTWY CIAG NA PROSTYCH NOGACH...moge to zamienic na coś innego? tez bez zadnych wyciagow itp..doradzcie coś..

Biceps
Ø unoszenie ramion ze sztangą 3 serie/8 powtórzeń
Ø modlitewnik 3 serie/10,8,8
Ø unoszenie sztangielki o kolano 2 serie/12 powtórzeń
Ø młotki 3 serie/20 powtórzeń

doradzili mi wyrzucic unoszenie sztangielki o kolano? zrobic tak? dodac za to jakies cwiczenie czy te 3 beda ok?

PONIEDZIAŁEK
Klatka piersiowa
Ø wyciskanie leżąc 6 serii/3 serie po 10 powtórzeń i 3 serie po 8 powtórzeń
Ø wyciskanie sztangą, skos 3 serie/6-8 powtórzeń
Ø rozpiętki 4 serie/20 powtórzeń
Ø przenoszenie sztangielki nad głowę 2 serie/10 powtórzeń
Triceps
Ø pompki w podporze tyłem 3 serie/10 powtórzeń
Ø wyciskanie francuskie hantlem 3 serie/10 powtórzeń
Ø wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3 serie/6 powtórzeń
Brzuch
Tutaj cwiczen podawal nie bede

ŚRODA
Nogi
Ø przysiady ze sztangą 3 serie/10 powtórzeń
Ø martwy ciąg na prostych nogach 3 serie/8 powtórzeń - tutaj bym chcial na cos innego zmienic bo mi to cwiczenie nie odpowiada ;/ nie mam zadnych maszyn ;/
Ø wspięcia na palce w staniu 3 serie/8-10 powtórzeń
Biceps
Ø unoszenie ramion ze sztangą 3 serie/8 powtórzeń
Ø modlitewnik 20kg 3 serie/10,8,8
Ø unoszenie sztangielki o kolano 2 serie/12 powtórzeń
Ø młotki 3 serie/20 powtórzeń
Brzuch
j.w


PIĄTEK
Najszerszy grzbietu
Ø unoszenie sztangi do brzucha 3 serie/10 powtórzeń
Ø podciąganie końca sztangi w opadzie 3 serie/10 powtórzeń
Ø 3 cwiczenie jakie dac poradzcie cos?
Barki
Ø wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie/8-10 powtórzeń
Ø podciąganie sztangi do brody 3 serie/8-10 powtórzeń
Ø unoszenie sztangielek w opadzie 2 serie/10 powtórzeń
Brzuch:
j.w


Macie jeszcze raz plan odrazu sprawdzcie dla pewnosci jeszcze raz. :D

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4904
Wiosłowanie sztangielką w opadzie (jedna ręka wiosłuje, drugą się opierasz o ławeczkę), drążek też byś mógł dodać.
Co do reszty to proponuje klate + biceps/triceps, nogi + barki, plecy + biceps/triceps.
Nie wiem jak chcesz

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1986
niech ktoś jeszcze odpowie..-.-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9449
witam.
w planie mam 2 ciwczenia na najszerszy grzbietu...
Najszerszy grzbietu
Ø unoszenie sztangi do brzucha 3 serie/10 powtórzeń
Ø podciąganie końca sztangi w opadzie 3 serie/10 powtórzeń

wystarczy to czy dodac jakies cwiczenia jak tak to jakie? nie mam zadnych wyciagow itp..wolny sprzet, sztanga hantle itp ;)
jezeli nie ma jakiegos cwiczenia to moze zwiekszyc ilosc serii?
------->no przydaloby sie jakies podnoszenie na drazku
na miesnie 2 glowe ud mialem cwiczenia MARTWY CIAG NA PROSTYCH NOGACH...moge to zamienic na coś innego? tez bez zadnych wyciagow itp..doradzcie coś..
------->trudna sprawa ale mozesz pokombinowac cos np: unoszenie nogi z krazkiem na pasku
Biceps
Ø unoszenie ramion ze sztangą 3 serie/8 powtórzeń
Ø modlitewnik 3 serie/10,8,8
Ø unoszenie sztangielki o kolano 2 serie/12 powtórzeń
Ø młotki 3 serie/20 powtórzeń

doradzili mi wyrzucic unoszenie sztangielki o kolano? zrobic tak? dodac za to jakies cwiczenie czy te 3 beda ok?
------->wywal sztangielke o kolano zbedne
PONIEDZIAŁEK
Klatka piersiowa
Ø wyciskanie leżąc 6 serii/3 serie po 10 powtórzeń i 3 serie po 8 powtórzeń
Ø wyciskanie sztangą, skos 3 serie/6-8 powtórzeń
Ø rozpiętki 4 serie/20 powtórzeń
Ø przenoszenie sztangielki nad głowę 2 serie/10 powtórzeń
Triceps
Ø pompki w podporze tyłem 3 serie/10 powtórzeń
Ø wyciskanie francuskie hantlem 3 serie/10 powtórzeń
Ø wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3 serie/6 powtórzeń
Brzuch
Tutaj cwiczen podawal nie bede

ŚRODA
Nogi
Ø przysiady ze sztangą 3 serie/10 powtórzeń
Ø martwy ciąg na prostych nogach 3 serie/8 powtórzeń - tutaj bym chcial na cos innego zmienic bo mi to cwiczenie nie odpowiada ;/ nie mam zadnych maszyn ;/
Ø wspięcia na palce w staniu 3 serie/8-10 powtórzeń
Biceps
Ø unoszenie ramion ze sztangą 3 serie/8 powtórzeń
Ø modlitewnik 20kg 3 serie/10,8,8
Ø unoszenie sztangielki o kolano 2 serie/12 powtórzeń
Ø młotki 3 serie/20 powtórzeń
Brzuch
j.w


PIĄTEK
Najszerszy grzbietu
Ø unoszenie sztangi do brzucha 3 serie/10 powtórzeń
Ø podciąganie końca sztangi w opadzie 3 serie/10 powtórzeń
Ø 3 cwiczenie jakie dac poradzcie cos?
Barki
Ø wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie/8-10 powtórzeń
Ø podciąganie sztangi do brody 3 serie/8-10 powtórzeń
Ø unoszenie sztangielek w opadzie 2 serie/10 powtórzeń
Brzuch:
j.w

------->wydaje mi sie ze juz ocenialem kilka dni temu ten trening...

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1986
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1986
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak wogole to tematów- na ten temat bylo mnóstwo, może pora poszukać samemu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1986
omg...wkoncu forum jest po to zeby pytac..po co to forum jak przez 2 tygodnie probuje coś się dowiedzieć i nie mogę bo raz nikt nie odpowie a raz ktoś usunie -.-
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pełny plan treningowy do oceny.

Następny temat

Początki

electro
Polecane artykuły