...

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3 szybciej i łatwiej:)
...
Jankiel mędrcze - prześledz frakcje występujące w WPC obecnych na rynku, sposób jego pozyskiwania i ... nie grzesz więcej
Dla twojej informacji - w badaniach pod względem składu (ilość białka w 100 g produktu) ostrowia wypadła ... LEPIEJ niż renomowane białka (wyników poszukaj na forum).
Dla twojej informacji - w badaniach pod względem składu (ilość białka w 100 g produktu) ostrowia wypadła ... LEPIEJ niż renomowane białka (wyników poszukaj na forum).Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1
...
spoko poszukam. aż dam Ci soga za ta wypowiedź.
http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3 szybciej i łatwiej:)
...
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Hejka :)
Fotka z wczorajszego treningu :) Barki + Plecy. Drobne zmiany:
W barkach najpierw zrobiłem unoszenie rąk bokiem, potem sztanga przodem i unoszenie sztanielek w przód.
Plecy - podciąganie, wiosłowanie hantlem, podciąganie talerzy spod ławki i wąskie przyciąganie siedząc (brama)
Tomush
...
Barki: nie ma ćwiczenia na tył.
Plecy: nie ma nic na prostowniki.
Pozdr.
Plecy: nie ma nic na prostowniki.
Pozdr.
Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.
...
Plecy - faktycznie nie wyrobiłem sie z ćwiczeniami i wolałem zamiast prostownika zrobić troche brzucha na koniec. Normalnie robie.
Barki - co polecasz na tył ? Unoszenie rąk w oparci klatką o ławke skośną?
Barki - co polecasz na tył ? Unoszenie rąk w oparci klatką o ławke skośną?
Tomush
...
Prostowniki to potężne mięśnie. Nie można ich pomijać. W ogóle, zacząłbym robić martwe ciągi, na Twoim miejscu, bo grubość szerokość oraz ogólna siła na tym zyska.
Na tył barków polecam po prostu unoszenie sztangielek w opadzie.
Pozdr.
Na tył barków polecam po prostu unoszenie sztangielek w opadzie.
Pozdr.
Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Komponuje zestaw na redukcje
Następny temat