SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - Horse Power + Białko Ostrowia 80%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26287

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
dobre białko, normalne WPC, pij śmiało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Za***iste białeczko

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
Jankiel mędrcze - prześledz frakcje występujące w WPC obecnych na rynku, sposób jego pozyskiwania i ... nie grzesz więcej Dla twojej informacji - w badaniach pod względem składu (ilość białka w 100 g produktu) ostrowia wypadła ... LEPIEJ niż renomowane białka (wyników poszukaj na forum).

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
spoko poszukam. aż dam Ci soga za ta wypowiedź.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
https://www.sfd.pl/Testy_na_ilość_białka_-_wyniki!-t199246.html
prosze oto link

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 436


Hejka :)

Fotka z wczorajszego treningu :) Barki + Plecy. Drobne zmiany:

W barkach najpierw zrobiłem unoszenie rąk bokiem, potem sztanga przodem i unoszenie sztanielek w przód.

Plecy - podciąganie, wiosłowanie hantlem, podciąganie talerzy spod ławki i wąskie przyciąganie siedząc (brama)

Tomush

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Barki: nie ma ćwiczenia na tył.
Plecy: nie ma nic na prostowniki.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 436
Plecy - faktycznie nie wyrobiłem sie z ćwiczeniami i wolałem zamiast prostownika zrobić troche brzucha na koniec. Normalnie robie.

Barki - co polecasz na tył ? Unoszenie rąk w oparci klatką o ławke skośną?

Tomush

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Prostowniki to potężne mięśnie. Nie można ich pomijać. W ogóle, zacząłbym robić martwe ciągi, na Twoim miejscu, bo grubość szerokość oraz ogólna siła na tym zyska.

Na tył barków polecam po prostu unoszenie sztangielek w opadzie.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Komponuje zestaw na redukcje

Następny temat

coś tu nie gra ?! Thermal BLAST Xtreme.

electro
Polecane artykuły