SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Naj warzniesze rzeczy o treningu masowym

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1783
Witam, mam pytanie
Jakim dokładnie ciężarem powinno się ćwiczyć trening na masę (oczywiście w % siły max) araz ile powturzeń w jakich ćwiczeniach
Z góry dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17685
wyszukiwarka

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
cwiczenia podstawowe wolno, dokladnie w pelnym zakresie ruchu po 8-10powt +cwiczenia rozciagajace...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Wykonywanie ćwiczeń z rezerwa 1-2 to i progresja i regresja :P A co do powtórzeń to od 6 do 15

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70328
wiecie , tak sobie mysle ze kazdy z osobna traktuje sie jako kogos najwazniejszego i dlatego jest tyle nowych pytan .

bo po co wyszukiwarka ??


off.t.

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17685
ja już siły niemam odpisywać na te pytania.. co chwile ktoś z jakimś banalnym czyt. żałosnym pytaniem. Rozumiem pytania o trening, ale taki post jak ten... Przecież wchodzisz w atlas i pisze wszystko albo posty podwieszone... przecież tego jest pełno.. dajcie spokój z takimi topikami.
Pozatym WODYN założył specjalny post do takich pytań jak te.
/pozdro


Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-01-24 16:26:12

Destiny is in your hands.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie za duzo?

Następny temat

Plan w excelu

electro
Polecane artykuły