Szacuny
0
Napisanych postów
102
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1783
Witam, mam pytanie
Jakim dokładnie ciężarem powinno się ćwiczyć trening na masę (oczywiście w % siły max) araz ile powturzeń w jakich ćwiczeniach
Z góry dziękuję :)
Szacuny
20
Napisanych postów
16769
Wiek
40 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
70328
wiecie , tak sobie mysle ze kazdy z osobna traktuje sie jako kogos najwazniejszego i dlatego jest tyle nowych pytan .
bo po co wyszukiwarka ??
off.t.
nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50 **Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER
Szacuny
13
Napisanych postów
1742
Wiek
3 lata
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17685
ja już siły niemam odpisywać na te pytania.. co chwile ktoś z jakimś banalnym czyt. żałosnym pytaniem. Rozumiem pytania o trening, ale taki post jak ten... Przecież wchodzisz w atlas i pisze wszystko albo posty podwieszone... przecież tego jest pełno.. dajcie spokój z takimi topikami.
Pozatym WODYN założył specjalny post do takich pytań jak te.
/pozdro
Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-01-24 16:26:12