SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

suple na rzeźbe. bedą sogi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 125840
witam wszystkich. mam pytanko. chce spalic jak najwieksza ilość fatu przy niewielkiej ilości miecha. jakie suple polecacie do tego?
dieta oczywiscie jest. czy białko, tauryna, bcaa i 2 mocne kawki w ciagu dnia wystarcza? czy moze cos jeszcze byscie dorzucili. aha i jeszcze pytanko o jakiegos fat burnera. zastanawiam sie nad ANIMAL CUTS'em. jakie sa wasze opinie na jego temat?

DreamChaser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
Zalezy od poziomu BF jesli nie chcesz schodzic ponizej 15% to spalacze nie odgrywaja az tak duzej roli
Wybieralbym pomiedzy Thermalem pro ev, scorchem, tightem, dyma burn extreme
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
podwieszony temat z linkami
i znajdz odpowiednią kategorie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59654
zakup se jaks spacz mzoe to byc animal cuts badz ajks efendrynowy,
zbilansuj odpwiedni diete dorzuc do tego aeroby po 40min przy tetnie 120
tu masz link do tesu saiba na stackach i spaczu mzoesz sie wzorowac an rtym tescie
https://www.sfd.pl/Cyber-TEST:_Thermal_Pro_Evolution_+_KO_i_Nitro2_by_saib___-_PODSUMOWANIE_str._88!-t298736.html

Zmieniony przez - hator w dniu 2007-01-22 12:04:13

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Dokładnie: dieta z obciętymi weglami i podwyższonym białkiem, aeroby, spalacz tłuszczu (w zależności od ciśnienia - z efką bądź bez), plus jakiś dobry stak kreatynowy i jechane.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sam bralem kreatyne z efka i bylem zawiedziony jesli chodzi o spalanie fatu bo malo go spallem jedynie troche masy poszlo.Ja bym proponowal duzo bialka w diecie malo wegli,aeroby do tego mozna kupic np thyrotherm(jadlem) i bcaa.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1174 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22655
Jeżeli chodzi o rzeżbę i dobrą jakość mięśnia, To polecam prócz białka, dużo Bcaa, albo G force, tauryna zbędna, Thyroterm polecam Dobra jakość niska cena.

Never give up.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2248
Nitro + isolat+ Thermogenik ;] i aminokwasy
Ps.animala sobie odpusc bez animal paka nie ma go co brac ;] ps2. zapoznaj sie tez z przepotezna lista przeciwskazan ;] ogolnie dobry srodek ale za bardzo spidujacy czesto krew z nosa cieknie dlatego animal pak obowiazkowy =====>

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12774
na rzezbe to dluto ponoc najlepsze

Raczej`

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forumowi DESPERADOS

Następny temat

sprawdzcie czy dobrze kombinuje z cyklem

electro
Polecane artykuły