Witam. Jestem na redukcji.
Sprawa wyglada tak :
okolo godziny 17 zjazam obiad, potem o godzinie 19.30 lykam L-Karnityne i okolo 20.20 zjadam kolacje. Lyzwy mam o godzinie 22.
Moje pytanie polega na tym :
1) czy zjadam kolacje za wczesnie, bo w sumie to jak by posilek przedtreningowy?
2) i najwazniejsze, co powinienem zjesc o godzinie 23.30 po lyzwach?? (same bialko typu tunczyk lub twarozek?)
Narazie jestem przy $ to mogl bym jakis suplement dokupic, ale pytanie po co?
Sprawa wyglada tak :
okolo godziny 17 zjazam obiad, potem o godzinie 19.30 lykam L-Karnityne i okolo 20.20 zjadam kolacje. Lyzwy mam o godzinie 22.
Moje pytanie polega na tym :
1) czy zjadam kolacje za wczesnie, bo w sumie to jak by posilek przedtreningowy?
2) i najwazniejsze, co powinienem zjesc o godzinie 23.30 po lyzwach?? (same bialko typu tunczyk lub twarozek?)
Narazie jestem przy $ to mogl bym jakis suplement dokupic, ale pytanie po co?
Krzysztof Piekarz
