SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

posilek po lodowisku o 23.30

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
Witam. Jestem na redukcji.


Sprawa wyglada tak :
okolo godziny 17 zjazam obiad, potem o godzinie 19.30 lykam L-Karnityne i okolo 20.20 zjadam kolacje. Lyzwy mam o godzinie 22.

Moje pytanie polega na tym :
1) czy zjadam kolacje za wczesnie, bo w sumie to jak by posilek przedtreningowy?

2) i najwazniejsze, co powinienem zjesc o godzinie 23.30 po lyzwach?? (same bialko typu tunczyk lub twarozek?)


Narazie jestem przy $ to mogl bym jakis suplement dokupic, ale pytanie po co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
kolacja w dobrym czasie
po mozesz wrzucic taki mix platkow owisanych+15g wpc + 100g twarogu + oliwy troche i spac

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
Albo ze 20-30g carbo i w domu sam twarog z oliwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
Aha, opcja z carbo mi odpowiada, trzeba bedzie kupic.


Chcial bym jeszcze wiedziec, czy przy mojej redukcji powinienem po kazdym wysilku pic te carbo??
Np. po basenie, rowerze, czy silowni..



No i jeszcze jak z odstepami czasowymi?
Czy dobrze rozumiem - koncze np. basen o 12.00, pije carbo o 12.05, a obiad zjadam o 12.40?


dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
Carbo po takim wysilku wskazane ale musisz wliczyc do bilansu. Po takim odstepie mozesz wszamac objad spokojnie> pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
Dzieki wielkie!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
moim zdaniem carbo zbędne na redukcji , lepiej dać zwykły posiłek tak jak wylli napisał

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
Rothen - a zasada uzupelniania poziomu glikogenu nie obowiazuje zawsze czy to na masie czy na redukcji?? przeciez nie musi pic 80g tylko jakies 20g symboliczne i chyba zda to tu egzamin. wiele osob tak robi na redukcji i nie ma problemow z osiaganiem zamierzonych wynikow( moze nawet przy mniejszych spadkach). Chyba ze nie kwalifikujemy jazdy na lyzwach jako wysilku duzego bo ja myslalem raczej np o carbo po silce na redukcji?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
1) czy zjadam kolacje za wczesnie, bo w sumie to jak by posilek przedtreningowy?

Zależy co jesz na kolację.

2) i najwazniejsze, co powinienem zjesc o godzinie 23.30 po lyzwach?? (same bialko typu tunczyk lub twarozek?)

Białko + węgle o średnim IG, ewentualnie trochę tłuszczu, może być w formie zwykłego posiłku

Zmieniony przez - Charon w dniu 2007-01-17 14:02:58

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
Charon :

Gdy kolacja jest baza przedtreningowa : 30G Bialka/ 60G Wegla/ 15G Tluszczu + dodatkowo jakies 20G Wegla.


Czy nie lepiej zrobic tak jak proponuje " puramuk " i odrazu po wysilku wypic carbo, a w domu dojesc bialko?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Bez różnicy.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczę od zawsze , proszę o radę

Następny temat

Do ocenki, a raczej kontroli :)

electro
Polecane artykuły