SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
Co najlepiej jest zaraz po treningu ?(chodzi mi zarowno o silownie jak i kick-boxing, bo trenuje go 3 razy w tyg.)Wiecej bialka czy tez wegli ?

Jesli macie to prosze o jakies przepisy, albo spis posilkow ;] Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Ww proste lub carbo. Do tego mozesz dodac troche bialka w stosunku 1:3, 1:2.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po siłowni to białko bym dodawał zawsze
co do kick boxing to nie wiem ale białko chyba nie zaszkodzi też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5474
Na pewno zaraz po treningu należy uzupełnić glikogen, czyli ładujemy węgle. Co do białka to są w zasadzie dwa podejścia - jedni mówią, że można od razu przyjąć z cukrami, a drudzy, że nie należy ich przyjmować razem (po treningu) i białka dać po jakimś czasie (ok. 30 minut). Powinno być to białko szybkowchłanialne.

- Co robisz w Walentynki?
- Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
A jakies konkrety ?;)
Czesto zaraz po treningu biore 1 bulke, kostke sera bialego chudego (250g) no i litr mleka 2%, albo 1,5.

Drugim czesto spozywanym przezemnie posilkiem jest ryz (100g) i 2-3 jaja.

Jak macie jakies inne potrawy to napiszcie ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1153
ja bezposrednio po treningu(jescze w szatni) pije carbo 50g w 250 ml wody ,jak dojde do domu (ok 30 minut)pije 30g bialka,i zaczynam robic posilek,zawsze ryz+miesko(najlepiej filet z kurczka gotowany)jak nie ma miesa to puszke tunczyka w sosie wlasnym,do tego moga byc jakies warzywa z puszki(kukurydza ,groszek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jak sie nie ma carbo to mozna glukoze z woda, czy lepiej jogurt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak nie masz carbo to glukoze


dlaczego robicie przerwe pół godzinną w spożywaniu białka a nie walicie razam z carbo ??


czegoś nie wiem bo zawsze wale carbo z białkie wpc razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
ja tak samo białko razem z carbo. Chyba że ktoś ma carbo i białko o innym smakach to wtedy białko zaraz po carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czyli mam dwa bidony brac? jeden z glukoza i drugi z bialkiem? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Niekoniecznie. Mozesz glukoze wziasc rozmieszana w szejkerze a bialko w jakiem malem pudeleczko wsypac zeby miejsca nie zajmowac na drugi szejrek. Pijesz glukoze a pozniej rozrabiasz bialko w tym samym

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W czym wina??

Następny temat

Po odchudzaniu

WHEY premium