Szacuny
1
Napisanych postów
785
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
586
aktualnie robie masę i zastanawiam się czy bieganie może oprócz tkanki tłuszczowej "zużywać" tez tkanke mięśniową...ćwicze tylko dla zachowania kondycji bo gram także w piłkę nożną i...wiadomo o co chodzi...
Szacuny
31
Napisanych postów
1674
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
73472
Zgadzam sie bieganie to cos wspanialego.
Dlugo sie dochodzi do poziomu ale jak juz jest to jest cos.
Pozniej to tak jakbys wpadl w trans nie myslisz o zmenczeniu o dystansie poprostu biegniesz
A kondycja...moglbys fruwac.
Po biegu jeszcze jakies aeroby i po miesiacu mozesz przenosic gory.
...niestety masa spada jak burza i to jest fakt.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
To zalezy jakie bieganie...Zobacz jak wygladaja krotkodystansowcy(kłąby poteznych miesni),a jak dlugodystansowcy co biegaja po kilkanascie kilometrow codziennie(40 kilo sflaczale przetrenowane suchary).