Szacuny
5
Napisanych postów
57
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
646
Wiem, że jedno i drugie jest ważne, ale słyszałem, że dieta to 2/3, a trening to 1/3.
Ja myślę, że jest odwrotnie.
Ale wolałbym, żeby wypowiedział się jakiś ekspert.
Szacuny
0
Napisanych postów
144
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
10944
ćwicze już dosyć długo i z doświadczenia wiem że dieta jest trochę ważniejsza.
ćwiczyłem przez 1,5 roku nie trzymając żadnej diety- efekty były kiepskie, natomiast wystarczył miesiąc w którym zacząłem odpowiednio się odżywiać i od razu masa w bardzi szybkim tempie wzrosła (masa beztłuszczowa)
Szacuny
0
Napisanych postów
27
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
253
mozna solidnie cwiczyc wykonywac cwiczenia ale kiedy nie bedzie odpowiedniej diety na cuz cwiczenia jeszcze tylko mozna oslabic miesnie zmniejszyc obwody a nie liczyc na ich powiekszanie podstawa jest dobra dieta zawarta zarowno w bialko jak i weglowodany dobrze wplywa tez L-Glutamina polecam:) z dieta...
Szacuny
5
Napisanych postów
57
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
646
A może wszyscy tak myślą, bo Olimp zrobił im pranie mózgu?
Kiedyś ludzie nie mieli białka i kreatyny z Olimpu, a mieli siłę większą niż nie jeden wspólczesny.
Mógłbym się zgodzić tylko z tym, że dieta jest ważna przy budowaniu sylwetki (przedewszystkim masy), ale nie siły.
Szacuny
0
Napisanych postów
27
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
253
hi tu pranie muzgu robia kazdego typu odzywki mniej efektywne i wiecej ale ten kto stosuje nie tyle wpada sobie cos do swojego muzdzka ale doswiadcza tego jak wplywa na niego dany srodek...sterydy robia pranie muzgu sa efektem sztucznym i przesada w osiagnieci rezultatow...Sa ci ktorzy wcale nie musza brac nic ale wtedy mowi sie o osobach ktore maja latwosc w nabieraniu masy miesniowej kazdy typu trening powoduje rozrost miesni.Spojrz na pudzanowskiego jak nie trudno mu nabrac czystej masy miesniowej ale nie kazdy ma genetyke jak on wiec dlatego sa wspomagacze i czy olimp czy pozostale firmy nie sa by szkodzic ale by pomagac nie robia prania muzgu ludzia tylko zachecaja by kulturystyka stawala sie jeszcze przyjemniejsza i nie popadalismy w brak osiagania celu ale dazyli z kazdym dniem do coraz lepszych efektow...