SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zły trening czy dieta?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 735
witam. mam taki mały problem od jakiegos czasu mam jakby mały zastój i juz nie rosne. nie wiem czy to jest spowodowane złym treningiem i pytanie brzmi jakie są oznaki dobrze wykonanego treningu? jesli nie mam zakwasu to był słaby treninig? zakwasy mam tylko po klatce i po tricepsie no i troche nogi! jak mam biceps to tylko podczas treningu mi sie napąpuje a takto to nic i na drugi dzien prawie nie mam zakwasu! diete stosuje od jakichś 3 tygodni i tez tak sredniawka z tymi idzie. zalezy mi tak jak zresztą kazdemu na w miare dużym bicepsie. cwiczenia moje to uginanie przedramion prostą sztangą 3x 12,10,8 . naprzemienne ugnanie sztangielek 3x10 i uginanie sztangielka w oparciu o udo 3x10. czy kolejnośc wpływa tez na treninig? pozdrawiam i czekam na jakies sensowne odpowidzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
Zakwasy nie sa wskaznikiem dobrego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu....

Następny temat

kolejny trening na mase do oceny :) hehe

Wiecej