mam pytanie do wszystkich którzy planują, bądz są już w placówkach wojskowych i przechodzili/będą przechodzić test sprawnościowy,
jest do wykonania podciaganie na drążku, z tym że wykonywane nachwytem na wysokości barków, broda nad drążek, za każdym razem opuszczenie do pełnego zwisu. jeżeli odpoczynek trwa więcej niż 2s test oblany
czyli trzeba jechać na maxa
pytanie, ile jesteście w stanie wykonać na dzien dzisiejszy takich podciągnięć, max pkt jest za 24 podciagnięcia
wydaje się proste ale spróbujcie i wpiszcie swoje wyniki, tylko real a nie jakieś bajki. pozdro
jest do wykonania podciaganie na drążku, z tym że wykonywane nachwytem na wysokości barków, broda nad drążek, za każdym razem opuszczenie do pełnego zwisu. jeżeli odpoczynek trwa więcej niż 2s test oblany
czyli trzeba jechać na maxa
pytanie, ile jesteście w stanie wykonać na dzien dzisiejszy takich podciągnięć, max pkt jest za 24 podciagnięcia
wydaje się proste ale spróbujcie i wpiszcie swoje wyniki, tylko real a nie jakieś bajki. pozdro
Krzysztof Piekarz
z tym ze nie trenuje na drazku (mam jakies wytlumaczenie