SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cp+mono - mono po treningu czy z rana?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12935
tak jak w temacie? jedni pisza tak drudzy tak.. jest jakas wogule roznica?


DT
mono z rana na czczo 5g albo po treningu + 2tb tauryny treca
CP 40m przed treningiem 9g + 1tb tauryny


DNT
CP po przebudzeniu 10g
mono po poludniu 5g

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12935
ok sogi rozdalem, chyba dostaliscie? bo zakupy w sfd zrobilem czyli konto powinienem miec juz wlaczone :P :)

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
dt : z rana mono
przed tren. cp
dnt: z rana mono
w godzin. tren cp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
obojętne czy rano czy po treningu
jak ci wygodniej

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Mono po treningu CP przed.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Mono po treningu CP przed.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
obojetne kiedy mono dasz, zrob tak żeby porcja cp byla przed treningiem z racji zawarych volumizerow (malo ich ale zawsze cos)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1643
dopał zawsze przed treningiem,
mono zawsze na pusty żołądek (najlepiej rano na czczo i po treningu)

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
wg b wazne jest uzupelnienie kreatyny w organizmie po wysilku wiec ja bym bral w treningowe po treningu a nie rano a w treningowe rano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1643
skt., chyba w nietreningowe rano ?

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
chyba tak -_-'
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
bralbym po treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wytrzymałosc

Następny temat

Stawy FLEXIT nutrenda??

electro
Polecane artykuły