Szacuny
203
Napisanych postów
31902
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
94099
mozesz z BMI ale to nieadekwatne - podaje tylko stosunek wzrostu do wagi. nie wliczajac czy na ową wage ma wplyw grubosc kosci, wieksze umiesnienie, czy wrecz przeciwnie - tluszcz i woda.
wg tych norm kulturysci wazyacy po 120-130 kg z poziomem tkanki tlsuzczowje nie przekraczajacym 5-8% są bardzo otyli
Szacuny
2
Napisanych postów
85
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
519
aha no ja mam 16 lat,
myslałem ze jest nakis wzór wg. którego sie liczy ale jak nie ma to ok ;]
ps. znam lepszych "kulturystów" odemnie mój kolega ma 178 cm i wazy 56 kg ;]
Szacuny
203
Napisanych postów
31902
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
94099
patrzcie na moją wypowiedz ... dzieki m.in. niej tylko inaczej sformułwanej zdalem kolosa rok temu z bioli szkoda ze oblalem pierwszy termin egzamu - ***ane trujace i jadowite zwierzeta :/