Szacuny
9
Napisanych postów
181
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6029
Obecnie koncze trennig bedzie to 5 tydznien, bralem tez krete. I mam teraz pytanie. Cz pociagnac jeszcze tydzien na tym treningu tylko z mniejszymi ciezarami? czy zrobic tydzien przerwy calkowitej od silowni i powrocic juz z nowym treningiem? pozdro!
"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek
Szacuny
9
Napisanych postów
181
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6029
Hmm w sumie jakos bardzo zmeczony sie nie czuje, ale jesli zrobie taka przerwe to bedzie to mialo jakis negatywny wplyw? czy poprostu tydzien przerwy i nowy trening?
"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek