SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwyszone cesnienie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2938
mam takie pytanie lece na kuracji hp 3 tydzień i w poniedziałek przy rozpiętkach poczułem silny ból głowy z tyłu głowy ,zrobiłem sobie przerwe jeden dzień i w sierode gdy wrzuciłem na ostatnią serie prawie max zaczeła mi leko głowa pulsować.nigdy wczesniej tak nie miałem czy może wiecie czym to może byc wywołane
a jak mieże cisnienie to mam za wysoki
z góry dzięki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Spoko może masz rację mi to mówił lekarz w zwykłym szpitalu. Lekarz sportowy pewnie ma większ ą wiedzę na ten temat.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Podniesione ciśnienie tętnicze może objawiać się bólem głowy (nie bólem serca jak niektórzy myślą). Lepiej się przebadaj. Ja miałem nadciśnienie i musiałem brać leki. Teraz jest spoko (chociaż dawno się nie badałem). Ogólnie to zależy od wielu rzeczy (stresu, przemęczenia, genetycznych naleciałości itd)

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2938
ostatnio byłem słabo dotleniony zamulałem w domu a a na treninugy przy rozpiętkach chyba przy wyciąganiu do góry wstrzymałem odech nie potrzebnie mysle że to od tego
odczekam jeszcze pare dni jak mi się nie wyrówna zasuwam do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nadciśnienie nie robi się od jednego wyskoku... Albo nadciśnienie jest albo go nie ma i już. Mam nadzieję że nie mierzysz ciśnienia po treningu ?!?

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2938
nie z rana sobie mierze
a co myslisz o hors power czy to może też się przyczynić do wysokiego cisnienai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie znam się na tym, ale nigdzie nie pisze nic o skutkach ubocznych

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Do lekarza idz kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3049
Oddychaj przede wszystkim podczas serie, nie ćwicz do upadku mięśniowego tylko spokojnie wdech i wydech. Nie bierz niczego co podnosi ćwiczenie przed treningiem, a najlepiej udaj się do lekarza jest czosnek w tabletkach trochę obniża a jeszcze inaczej to zacznij trenować jogę też pomaga :)

----------Legia Fan------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
A ja mam takie cos ze jak ćwicze szczególnie na początku treningu to czuje takie kłucie w niektórych miejscach ciała, tylko punktowe, głównie na tułowiu. Czy to tez moze byc cos z ciśnieniem??

moja mama ma nadciśnienie i musi leki brać czyli jest prawdopodobieństwo ze tez mam lub bede miał??

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2006-12-21 16:36:35

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Jak ten bol odczuwasz tylko przy cwiczniach to jest to spowodowane zlym oddychaniem, ale jezeli zdarza ci sie to gdy nie wykonujesz cwiczen to idz do lekarza-neurologa on cie skieuje na tomografie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Co znaczy "za wysokie" ? Jakie konkretnie masz ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robie źle ? pomocy

Następny temat

Zmiana treningu a przerwa.

Wiecej