jednak moja waga póki co nie zadowala mnie i nie chodzi wcale o nadwagę ale o to że chciałbym jeszcze trochę zrzucić bo przyda mi się to do poprawy szybkości i ułatwi bardziej płynną walkę tymczasem moja waga utrzymuje się na stałym poziomie a gdy na trochę zapomnę o umiarze idzie w górę. wkurza mnie to że moi znajomi chudzielce małe wpiprzają sobie ile wlezie i nie mogą przybrać na masie
ja też tak chcę bo lubię jeść
. na siłowni ćwiczę od 10lat czysto rekreacyjnie. walę się po pysku czysto rekreacyjnie
. ważę 108kg , mierzę 196cm.mam pytanie - jaka będzie najlepsza dieta redukcyjna dla mnie? czy dieta redukcyjna jest dietą na rzeźbę jeśli nie to czy mogę stosować obie na raz? chcę kupić carbo ponieważ dużo trenuję i potrzebuję energii - jak rozsądnie uzywać carbo żeby nie przybrac na masie? za wszelkie rady i opinie bardzo dziękujęi pozdrawiam. Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 108
Wzrost: 196
Obwód klatki: 111
Obwód ramienia: 111
Obwód talii: 111
Obwód uda: 111
Obwód łydki: 111
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 111
Aktywność w ciągu dnia: oo
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: oo
Odżywianie: oo
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: ooo
Stan zdrowia: ooo
Preferowane formy aktywności fizycznej: ooo
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ooooo
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: ooo
Stosowane wcześniej diety: ooo
memento morri
Krzysztof Piekarz