Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
519
Nie no ja jestem nieobeznany w tych sprawach. Myslalem ze jak sie bierze jakies odzywki czy suplementy to dieta nie potrzebna. Tak mysle teraz zeby na poczatek moze jakas kreatyne. Jaka wedlug was najlepsza?Chcialbym brac mniej wiecej przez miesiac. Co do diety to moge cos tam sobie ulozyc, ogolnie staram sie duzo jesc takze z tym nie bedzie problemu. Co do kreatyny, czy to prawda ze trzeba koniecznie duzo wody pic?okolo 5 litrow dziennie?
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
77
Napewno jak popracujesz nad dietą to zauważysz efekty. A z supli to:
jakies WPC kretka mono
tauryna
i jakieś amino proste
oto moja propozycja.........
Z pewnością większość osób odradzi Ci branie amino ale jak będziesz je brał dłużej tzn 2 lub 3 miechy to napewno będziesz zadowolony...Gwarantuje Ci sam je brałem długi długi czas....