Szacuny
4
Napisanych postów
724
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8440
Cp róznie z tym dawkowaniem , u jednych porcja to 4 łyżeczki u innych 3 , ja mialem napisane na pudełku że 3 płaskie miarki to porcja więc radziłbym abyś sam poszukał tego na pudełku aczkolwiek majac duze cp i mono to może sobie już sam wybrać czy 3 czy 4 płaskie na porcje
Szacuny
1
Napisanych postów
79
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
650
....sorki jescze mam pytanko jak dwakowac samego Cell Pumpa ile razy dziennie w jakich porach i gramaturze...oraz czy dobrym rozwiazaniem by było... zrobic cykl...przez 3 tyg jechać na mono i 4 na Cell Pumie?
dzieki
Szacuny
4
Napisanych postów
724
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8440
Niema sęsu robić oddzielnie , łacz razme mono i cp , a jesli cie tak bardzo to interesuje to bierzesz porcje naczczo ( w moim przypadku 3 płaskie miarki ) i po 8 godzinnym odstępie porce 30 minut przed treningiem ( można brac po )
Szacuny
1
Napisanych postów
79
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
650
Dziękuje Grasik za odp. tylko jaką kazeine wybrać i ile jej na noc dawac i czy w dni nietrningowe tez brac na noc.....czy po prostu cały czas przez cykl...dzieki
Szacuny
137
Napisanych postów
22600
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
112308
białka NIGDY nie bierzesz w cyklach - to tylko UZUPEŁNIENIE diety; stąd też przyjmooj je codziennie na noc (30g), jeśli tyle brakooje tobie z pożywienia
b.dobrym białkiem opartym na kazeinie jest pro longatum firmy biogenix