SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna(z dekstrozą)+ nitrobolon 1 jak to brac:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
witam, mam tak:
1 opakowanie monohydratu kratyny z TRECA 560g/90 porcji do tego mam
2 opakowania dekstrozy kazde po 500g/25 porcji tez z TRECA
2 opakowania NitroBolonu, kazde po 150 tabsów, czyli tak jakbym miał jedno duze.


czytałem duzo na forum na ten temat i się w koncu pogubiłem, bo jedni piszą zeby brac tak jak pisze na opakowanich inni pisza zeby brac tylko przed treningiem, a niektórzy jeszcze inaczej :P:P:P:


i moje pytanko, jak to rozdzielic zeby efekty były jak najlepsze:) ??


na siłowni cwicze koło roku, z cholerną prawie 3 miesięczną przerwa:(:(
waze ~~65kg i genetyka raczej nie jest moim sprzymierzencem w kulturystyce :(:(:(


aha, czy moge sobei pic takie cos



jest to Glukoza, cze gdy bede ją pił podczas no np przed treningiem i braniem kreatyny to czy da to cos, np to ze kreta bedzie lepiej transportowana???


dzięki za ewentualne porady:P:P:P:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
yy przepraszam tutaj jest poprawny link
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1c4b67f311a144a5 
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
witaj

proponuje tak

5g mono rano i 5g po treningu, w nietreningowy tez 2x5g
nitro 1 30 min przed treningiem

co do picia ...

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-09-21 12:05:30

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
panie dragon ;)
witaj

proponuje tak

5g mono rano i 5g po treningu, w nietreningowy tez 2x5g
nitro 1 30 min przed treningiem

co do picia ...



a jak z nitro bo nie napisales???;);)

i o co kaman z tym piciem?? :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
panowie pliss :D:D
dajcie jakeis konkretne rady:PP
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak obniżyć poziom żeńskiego hormonu w orgniźmie?

Następny temat

który gainer lepszy?

electro
Polecane artykuły