SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak obniżyć poziom żeńskiego hormonu w orgniźmie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 718
Witam
widzę pełno porad jak podnieść (naturalnie) poziom testosteronu w organiźmie stosuję te porady ponieważ byłem przekonany że mój pozio testosteronu jest niski ale dzisiaj doszedłem do wniosku że to nie wina teście tylko nadmiar żeńskich hormonów przez które mam budowę jaką mam (większe biodra, duży tyłek, grube uda, i wystające sutki).
Czy ktoś zna dozwolone środki na obniżenie żeńskich hormonów, mogą być farmaceutyczne w ostateczności (byle dozwolone)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 2782 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15058
jesteś pewny że tutaj chodzi o nadmiar estrogenów a nie np. nadmiar tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17274
poprostu jesteś endomorfikiem i tyle; szerokie biodra-wąskie barki-wcięcie w tali-grube uda<troche tłuszczu + dużo mięśnia>użo tłuszczu :)

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8068 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39197
ponieważ byłem przekonany że mój pozio testosteronu jest niski ale dzisiaj doszedłem do wniosku że to nie wina teście tylko nadmiar żeńskich hormonów

Chłopie nie męcz się, zrób badanie poziomu hormonów i będzie jesne.
Każdy trenujący myśli że ma za niski poziom testosteronu, nawet jak ładuje grama na tydzień!

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
takie badanie jest drogie, a z teściem powiedziała mi lekarka że właśnie wątpi że mam niski poziom teścia prędzej to będzie nadmiar estrogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8068 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39197
poziom testosteronu 27 zł

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 10951 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73516
no to strasznie drobgie
o tez sobei zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a poziom żeńskiego hormonu też idziesz sprawdzić, jak tylko 27zł to super
no dobrze ale załóżmy że mam za wysoki (ale bez przesady) poziom endrogenow, co dalej będe musiał robić, głównie to zależy mi że by spalić tłusz ale kolejna redukcja nic mi nie da jeżeli będe miał dalej te same proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12731
to sie dopal do kosci. cos mi tu ginkiem zalatuje... wiesz zreszta jak masz kobiece ksztalty, to mozesz nosic babskie jeansy. to ostatnio jazzy jest. wiesz jak mam strasznie opiety tylek w babskich jeansach? zazdoszcze Ci... a suty mozesz schowac zawijajac sie mocno bandazem. merlin monroe tak robila, bo miala za duze na owczesne standardy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16463
jestes endomorfikiem i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to rudno, coś jeszcze o czym powinienem wiedzieć?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - dobor supli.

Następny temat

kreatyna(z dekstrozą)+ nitrobolon 1 jak to brac:(

Fitmeal